Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Társadalmilag mennyire elfogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társadalmilag mennyire elfogadott egy 18 éves fiú és egy 21 éves lány kapcsolata?

Figyelt kérdés
Mindketten szeretjük egymást de ő nem akar járni mert a barátai, családja biztosan ellenezné. Én a lány vagyok

2015. febr. 16. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
senki le se szarja
2015. febr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel?
2015. febr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Társadalmilag van aki ezt lenézi van akit nem érdekel.
2015. febr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 opened paradise ***** válasza:

Ez egy hülye!

Millióegy ilyen sztorit tudok és sehol sem nézték le a srácot. Max a lányt,de azokat is le kell sz...

2015. febr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond nincsen vele.

És elfogadottabb mint egy 22/F és egy 14/L :/ De ha ez működik, akkor az miért ne működne?

2015. febr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Èn inkább örülnèk a fiú helyèben, hogy idősebb baratnőm van.. :)
2015. febr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első és a második barátnőm 2, a harmadik 7, a negyedik 3 évvel volt nálam idősebb. Utóbbit már eljegyeztem egy éve.
2015. febr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nem akarja akkor hülye, nekem 16 évesen 23 éves volt a barátnőm, szüleim puffogtak, de mit tudtak ellene tenni semmit.

amúgy meg másokkal nem kell foglalkozni, azt kell csinálni ami nektek jó.

2015. febr. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha neki ennyire fontosak a társadalmi elvárások meg a vadidegenek és haverok véleménye akkor örülj, hogy nem jár Veled. Nem hiszem, hogy egy lelkileg kisfiút szeretnél magad mellé.


Ismertem egy pasit aki mondta, hogy van barátnője, de nemsokára szakít vele, mert a haverjai várják, hogy bemutassa nekik, de tudja, hogy nem fog tetszeni a csaj a haveroknak. Azóta eltelt pár év és még mindig nem talált olyat, akit bemutatna a sörözői haveroknak. Egészségére.


Társadalmilag semennyire sem elfogadott, hogy az egyik pasim 14 évvel volt idősebb nálam a mostani meg 8-al fiatalabb.. de ki nem tesz rá, ha szeret(t)em mindkettőt?

2015. febr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!