Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kell várni, hogy társadalmilag elfogadható legyen egy kapcsolat? (nagyon fiatal a lány)

Figyelt kérdés

Csupán elméleti szinten..

Van egy lány, tök értelmes (a korához képest), most szépül, stb, nővérei jó "referenciák", tényleg szép és okos család.


Tfh vele szeretnék lenni, akkor hány évet kell várni, hogy lehessen először udvarolni neki?


Most azonnal azért nem lehet, mert én 21 vagyok, ő meg 14,5, ilyen korban még nagyon korai lenne elhívni randizgatni.


Tehát várom a véleményeket


(És természetesen ez csak egy elméleti kérdés.)



2013. dec. 14. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
16
2013. dec. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Hívd el randizni fél év múlva és ő lesz a legmenőbb csaj az iskolában, aki egy 21 évessel jár! Amúgy ha a lány apja lennék, letörném a derekadat...
2013. dec. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem elméleti választ kapsz tőlem.

Mikor én 15 voltam akkor kezdett el udvarolni nekem egy 21 éves. Persze nem volt ez akkor még olyan normális járás, de mivel érettebb voltam a korosztályomhoz képest jól kijöttünk. A szüleimnek sem volt ezzel gondja. Jó először nem díjazták, de idővel rájöttek,hogy normálisan gondolja a fiú! És tudták,hogy bízhatnak bennem.

2013. dec. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Második:

A szülei az egyik indok, hogy nem hívom el most, ha én lennék az apja, én is eltörném a derekamat, hogyha most hívnám el. Pont azért, mert szerintem 14 évesen még nem ezzel kell foglalkozni. Éppen ezért szólt úgy a kérdés, hogy mennyit kéne várni.


És engem sem olyan szándékok vezérelnek, hogy "jól megdöntöm oszt mehet a fenébe".. szimplán jó volt vele lenni, először azt hittem, hogy 16+ éves, később tudtam meg, hogy még annál is fiatalabb.


3. ki tudnád fejteni, hogy nektek mi volt? Ha nem akarod nyilvánosan, küldheted privátként is.


És természetesen köszönöm az eddigi válaszokat, fogadnék még szívesen!

2013. dec. 14. 16:45
 5/8 anonim ***** válasza:
én magamból indulok ki, 15 évesen én is 20 évesekkel randiztam, és érdekes módon mindig elfogadtak a barátai is... habár elnézve most nagyon sok 18-20 éves lányt, esküszöm, én már olyan koromban érettebb voltam sokuknál. szóval megértem a dolgot, de asszem tényleg kb 16 az a határ, mikor már nem néz rád csúnyán senki.
2013. dec. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5ös vagyok. annyit fűznék még hozzá, hogy a szüleim bennem is bíztak, és ismertek, tehát megértették a helyzetet, és abszolut pozitívan álltak hozzá
2013. dec. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
15 éves a legjobb barátnőm, az exe 21, de most alakul valami közte és a 23 éves haverom között. Én meg már 12 évesen bőven pasiztam, sztem elhívhatod randizni.
2013. dec. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
16+
2018. júl. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!