Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
1évig járunk, de jóban voltunk vagy 2 évig. Már több hónapja nem is beszéltünk, akkor is csak szeptemberben és októberben. Azelőtt meg 8 hónapig nem beszéltünk egyáltalán. De még mindig eszembe jutnak a szép emlékek. Tudom, hogy sokat hazudott nekem, mások is mondják, hogy az a srác tiszta hülye, én is tudom, de mégis nem érdekelt soha ez. Mindig megbocsátottam neki, ő is nekem, mert miattam is veszekedtünk párszor. Hogy tudnám végre elfelejteni?
2015. febr. 7. 10:40
 1/3 anonim válasza:

Szia

Nem lehet az ha ennyit gondolsz rá akkor még mindíg szereted ?

Szerintem beszélj vele ;)

2015. febr. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem normális dolog, hogy nem egyik napról a másikra felejtesz el ilyen hosszú időt. Furcsa is lenne. Természetes dolog, hogy kísért a dolog. A túllépés nem azt jelenti, hogy teljesen elfelejted, hanem azt, hogy úgy tudsz rá gondolni, hogy nem zavar érzelmileg, elfogadod. Adj magadnak időt! Nem könnyű, de nem ajánlom hogy nagyon próbálkozz nála mert azzal csak nehezebb lesz.
2015. febr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
két különböző válasz :D
2015. febr. 10. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!