Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 15 eves lany egy 19 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 eves lany egy 19 eves fiuval? Lehetseges?

Figyelt kérdés
Szeptember ota ismerjuk egymast. Ugy erzem, es o is ezt mondta, hogy erettebb vagyok a koromnal. Vajon csak a szexre megy? Vagy tenyleg komolyan gondolja? Nagyon sok ez a 4 ev?

2015. febr. 17. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Most azaz "érettebb a koromnál" abban nyílvánúl meg, hogy a gyakorin kérsz tanácsot? :D

Nagy valószínüséggel szexre kellesz...de ha tényleg olyan okos vagy, többet is mesélhetnél mert így nem tudunk normális választ adni.

2015. febr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy csak szexre kellessz neki. Lehet, hogy tényleg kedvel és el tud képzelni veled komolyabb kapcsolatot. Én éreztem már ilyet 14 éves lány iránt, amikor 19 voltam.
2015. febr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én 18 vagyok barátom meg 25 , először én is féltem ettől hogy talán csak a szexre ment, akármennyire féltem hogy csalódni fogok bele vágtam, és meg is érte :D már 1 éve és két hónapja vagyunk együtt. Vele vesztettem el a szüzességem de várt vele 5 hónapot, mert tudta hogy így szeretném, és hogy érdemes rám várni:)
2015. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!