Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges az hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetséges az hogy már második éjszaka álmodok ugyan azzal a fiúval majdnem ugyan azt?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok már nagyon régóta tőlem egy évvel idősebb fiúba. Sokszor engem néz..szemezünk..elpirul mosolyog. 4 napja nem láttam. És tegnap előtt éjszaka vele álmodtam és tegnap éjszaka is. De amit elkezdtem egyik éjszaka álmodni azt folytattam másik éjszaka. Hogy lehet ez? Ma nem volt suliba így megint nem láttam és már hiányzik. Lehet hogy csak azért történt ez mert hiányzik?
2014. dec. 8. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Képzeld én 5x egymásután azt álmodtam,hogy egy gorilla kerget..

A te esetedben igen azért álmodsz róla mert nagyon hiányzik.

2014. dec. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
._.
2014. dec. 8. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!