Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem vagyok túl rajta? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok túl rajta? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
volt egy fiú akit nagyon szerettem de karácsony óta vége és nem én vetettem véget a dolognak de az én hibám naiv hülye voltam és mindent elhittem neki persze semmit nem tartott be és most ha beszélek egy fiúval pár nap után lekoptatom mert félek hogy megint ez lesz és mindenkit elüldözök magam mellől egyedül vagyok és utálom de mégis félek és nem akarom hogy ez még egyszer megtörténjen persze biztos sokszor lesz még szerelmi csalódásom..

2015. febr. 18. 16:04
 1/2 opened paradise ***** válasza:

És inkább egyedül maradsz?

Aki jár,az néha el is esik,de ez jobb,mint el sem jutni sehova.

2015. febr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fogadd el, hogy a szerelem is csak egy természeti jelenség. Mint a nyár pl. Beköszönt, aztán jó esetben tombol, aztán kihűlöget majd véget ér. Ha el tudod fogadni, hogy véget ér egy nyár, és a következő nyárba is bele tudod vetni magad félelem nélkül, akkor a szerelemmel is képes vagy ugyanerre. Állítsd át az agyadat, módosítsd a gondolkodásodat a szerelemről, mást nem nagyon tudsz tenni.
2015. febr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!