Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl van rajta?

Figyelt kérdés

Van egy lány, nagyon sokszor úgy viselkedik velem, hogy 100%-ig biztos vagyok benne, hogy bejövök neki (exe szerintem a fejemet letépné, ha bizonyos szituációkat látna közöttünk). Viszont az előző barátjával még mindig beszélget (aki folytatni szeretné a csajjal - távkapcsolat miatt szakítottak), de papíron nincsenek együtt.


Remélem érthető volt :D

Szóval? Hagyjam inkább az egészet? Kicsit pótléknak érezném magam..


2015. febr. 16. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:

túl van rajta ne aggódj :)


dugd meg jó erősen addig,amíg végre többet nem is beszél fosbukon az exével :D

2015. febr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bejössz neki, de nincs túl az exén.

Egyáltalán minek beszélnek még ők?

Azért csak szóvá tenném, hogy nem beszéljenek.

Amúgy meg tényleg így van, jól megdugod és már nem is fogja keresni az exét többet.

Írjon bárki bármit, de ez akkor is így van. :D

2015. febr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Túl korai még az ilyen dolgok említése, egyelőre csak (remélem változni fog) kerülgetjük egymást :D Ezzel ráérek később is, ha úgy alakul. Mindenesetre köszi a válaszokat, igyekszek majd eleget tenni a tanácsoknak :D
2015. febr. 16. 23:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs túl rajta. Nekem is van valakim, akivel rendszeresen szexelek, de még mindig ott tartok, hogy bármikor visszamennék az exemhez, ha lehetőség lenne rá. Új kapcsolatra addig nem is nyitok, hisz nincs értelme, becsapnám magamat is, és az új partnert is. Viszont szexelni túlságosan szeretek, és lehetőségem is nyílt rá, amit természetesen kihasználok. Ahogy fentebb fogalmaztak, rendszeresen "megdugnak jó erősen", mégse felejtettem még el az előzőt. Mi is távkapcsolat miatt mentünk szét, és egyébként mi is beszélünk néha, bár ez tényleg ritka, egyáltalán nem mindennapos.
2015. febr. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!