Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kiderülne, hogy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne, hogy a párotok csúnyán megcsalt, akkor ha tehetnétek bosszútállnátok rajta?

Figyelt kérdés
Tegnap derült ki, hogy a (mostmár ex)barátnőm nagyon durván átvert, hazudott és megcsalt. Persze már régebb óta sejtettem, de most bizonyosodott be. Sajnos már megszokhattam, hogy átvernek a nők, hiába teszek értük bármit, de amit ő tett, azt tényleg nem gondoltam volna.. Úgyhogy ezzel elérte, hogy soha ne bízzak meg mostmár senkiben. Szerintetek álljak bosszút rajta? Ti mit tennétek?
2015. febr. 17. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
A legnagyobb bosszú az ha férfiként viselkedsz.
2015. febr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én nem bosszulnám meg...egyszerűen túllépnék rajta...nincs értelme a bosszút forralni, mert addig is az EXEDDEL!!!! és nem magaddal/jövendőbeliddel foglalkozol...én különben sem vagyok bosszúálló típus...nincs értelme ide-oda rugdosódni szerintem...
2015. febr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok de mikor megtudtam hogy a pasim megcsalt

Lefeküdtem az öccsével

Ri..nc dolog tudom de visszakapta

Ütős volt.

2015. febr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is így gondolkodtam eddig.. De a negyedik és egyben legkomolyabb megcsalás után valahogy már átértékelődtek a dolgok bennem..
2015. febr. 17. 15:20
 5/6 CptTomato ***** válasza:

Csak hagyd a fenébe.

Légy férfi és szexelj azzal akivel akarsz járj azzal akivel akarsz. De ne az motiváljon hogyan tehetnél neki keresztbe.

2015. febr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezdj ki az uj pasijaval. Ennel megalazobb dolog keves van. N
2015. febr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!