Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek az ilyen fiúk? 18\F

Figyelt kérdés

18 éves vagyok 70 kiló körül elég szálkás, kicsit kockás has.Jelenleg Judozok,Kickboxoltam,Thai boxoltam,sokat edzzek,de azért túlzásba nem viszem amennyi a tanulás mellett belefér :) (Amúgy jó tanuló is vagyok meg minden nagyképűség nélkül azt mondják helyes is vagyok... :) (Több barátnőm is volt már) Azt vettem észre ha egy lánynak az edzésekről csak bármit is megemlítek, akkor valahogy nem nagyon érdekli.Pedig van egy olyan oka is az sok edzésnek,hogy meg tudjam védeni a barátnőmet. Vagy még mindig jobb lenne ha fociznék??? (Amúgy sokan annak néznek )

Én mindig is felnézek arra akinek van egy kis kiállása és küzdősportol még fiúként is.. Lányok ez nálatok nem így van ??

Hogy tudnék egy lánynál a küzdősporttal bevágódni ? :)


Előre is köszi az értelmes válaszokat :) 18\F



2015. febr. 19. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Aligha hiszem, hogy egy lánynál ezzel fogsz bevágódni, ez kevés.
2015. febr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem be

Ha csj lennek

2015. febr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nekem nagyon is tetszenek :)

es foleg a judo megtanithatnal:))

2015. febr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha valakinek bejön, hogy agy híján itt vered a melled, hogy te emberméretű szalbazsákra élvezel, akkor sok boldogzsákot
2015. febr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Mutass be néhány technikát,alázz meg nálad gyengébb embereket,azt szeretik nézni a lányok.
2015. febr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne nálad gyengébbeket alázz,az nem menő..viszont ha kihívod a helyi kinget egy 1v1-ra,akkor bárkit megkaphatsz D
2015. febr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem nagyon is tetszenek :)

es foleg a judo megtanithatnal:))

2015. febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
irj nekem bejön:)
2015. febr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

az pozitívum, ha egy fiú sportol, de az nekem már mindegy hogy mit (lehetőleg ne veszélyeset), ezen semmi nem múlik

nem tudok túl sokat a küzdősportokról és csak ezért senki nem jönne be, ez kevés


de ha valaki sportos (azért mértékkel), okos és helyes, az elég jó kombináció és lehet bejönne (ha a személyisége is olyan)

2015. jún. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nálam már bevágódtál :) 18/L
2015. jún. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!