Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fog engem valaha is szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog engem valaha is szeretni valaki? 15/L

Figyelt kérdés
Úgy gondolom hogy mindenkivel kedves vagyok.Talán az a legnagyobb negatívum bennem, hogy nincs annyira jó alakom. Ezen többször is próbáltam változtatni, de nem sikerül. Ez betegség. De nem hiszem hogy mindenki csak a csontokkal szeret játszani. Nem tartom magam szépnek sem.. Igazából van egy valaki, aki iránt már lassan 3 éve őrülök, tud is róla, de nem foglalkozik vele. Már köszönni sem köszön, pedig nem szúrtam el semmit. De mindig csak piszkálnak a többiek is, hogy "úristen, mit akar ez magának valakit ha ilyen ronda, meg kövér??" De igazából csak telt vagyok, nem egy 100 kilósra gondoljatok. Lesz vajon egyszer olyan ember, aki elfogad így? Vagy 60 macskával kell élnem életem végéig? :'(

2015. febr. 19. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Egyedul fogsz meghalni!!!!!!!!!!!!
2015. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15 éves vagy, ne félj, előtted az élet :)
2015. febr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Te adtál volna esélyt bárki másnak ezalatt a 3 év alatt?
2015. febr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én biztos nem. :/
2015. febr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, pár év, éás lesz, akinek majd te leszel a mindene!

És egy jótanács: ne fuss olyan után, aki gyakorlatilag észre sem vesz. Legyen benned egy kis női büszkeség! (Persze azért a másik végletbe se kell átesni.)

2015. febr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia :) igen akkor a mosolyát a másik a másikban a legjobb árakon a mai nap folyamán :) < : / nem is az igazi Mikulást láttuk a? Mire 50 termék nem tartalmazhat nem volt a legjobb árakon juthat 2013 - * Akkorát ráfingok a másik meg
2015. febr. 19. 18:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Most csak én nem értem a hozzászólásodat??
2015. febr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én sem értem...
2015. febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez debil
2018. jún. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!