Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok ilyen helyzetben, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok ilyen helyzetben, és hogyan oldottátok meg párkapcsolatban élők?

Figyelt kérdés

Teljesen kiborultam. Párommal már két és fél éve vagyunk együtt, de sajnos távkapcsolatban. Ritkán tudunk beszélgetni telefonon, meg Skype-on.

Elkezdtem levelezgetni egy másik férfival, és úgy érzem érzelmileg kezdek kötődni hozzá. Nem számítottam erre, facen egy csoportban ismerkedtünk meg. Nem láttam képet róla, keveset tudok róla, az életéről, mindennapjairól, de olyan figyelemmel áraszt el mindennap, amit páromtól nem kapok most meg, és talán kicsit érzelmesebb ő, mint a párom.

Hamarosan költözöm ki páromhoz végleg, és erre ez történik. :( Mit tegyek? Megszakítani nem szeretném a kapcsolatot a levelező társammal, de hogyan tudnám elfolytani az érzelmeimet, és csupán baráti módon közeledni hozzá?

Úgy érzem ő is kötődni kezdett hozzám, 1-2 megjegyzéséből kiindulva, de tiszteletben tartja a kapcsolatomat, de mégis mit tegyek, hogy "kiábránduljak" belőle?

Kezdjek el némi személyesebb dolgot kérdezni róla, és hátha mond majd valamit, ami miatt kiábrándulok belőle?

Kérlek ne oltastok le, első ilyen alkalom hogy ebbe a helyzetbe kerültem.



2015. febr. 20. 00:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha megszakitod idovel megsunik az erzes.

Igy csak egyre nagyobb es nagyobb erzelmek lesznek.

UI: Elobb kerj tole kepet,nem art!

2015. febr. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ha tényleg a pároddal szeretnél maradni, vagy megszakítod vele a kapcsolatot, vagy hibát fogsz elkövetni, ha nem sikerül valahogyan kiábrándulni belőle :/ Ilyenre nem nagyon van megoldás, max egy olyan, hogy a jelenlegi kapcsolatotokat feldobjátok valamivel. Ha össze költöztök, több időtök lesz egymásra, szerveztek közös programokat, meglátod majd hogy, a párod is ér annyit mint a levelező társad.

Remélem nem döntesz helytelenül :/ Sok boldogságot! :)

2015. febr. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nagyon jó rálátása van a különféle dolgokra, vonz az is hogy nagyon megértő, amikor az én lelki bajaimról beszélek neki, annyira nehéz lenne megszakítani a kapcsolatot vele. Ha képet kérek tőle, akkor félek hogy talán jelnek veszi, hogy elkezdtem komolyabban is érdeklődni iránta. :( Attól is tartok, hogy mi van ha páromhoz kiköltözöm, és abszolút nem érzem majd azt a jellegű odafigyelést, amit igényelnék, mert mondjuk megváltozott ezen idő alatt, míg ilyen messze voltunk egymástól. Komolyan haragszom magamra, fenének kellett csatlakoznom ahhoz a csoporthoz.:(
2015. febr. 20. 00:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Megint csak őt dicséred. A párod talán ilyen nulla két és fél év alatt?? Szerinted neki könnyebb hogy nem vagytok közel egymáshoz??
2015. febr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A levelező társadat nem láttad,személyes kontaktus sem volt.Te nem hozzá kötődsz,hanem hiányoznak dolgok,amiket a párodtól nem kapsz meg.Ezt elsősorban a pároddal kellene megbeszélni,és ha nem sikerül,akkor levelezgetni más pasikkal.ez így nem fair a párodra nézve,akivel ha összeköltöztök lehet jobb lesz,mint gondoltad.ehhez akarni kell,és megismerni.
2015. febr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hat a tavkapcsolat ezzel jar.

Nekem is volt szoval tudom mirol beszelsz.

Nem kotodsz hozza csak hianyoznak azok a dolgok amit ugymond a parodtol nem kapsz mostanaban meg.

Nem lattal kepet rola..Tehat lehet,hogy egy 56eves oreg ember ul a gep vagy telefon mogott.

Nem tudsz rola szemelyes dolgokat..

En azt javasolnam hagy el ezt a levelezest.

A rendes parodra kocentralj es ne masokra.

Persze barati alapon minden mukodik.

2015. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vagy talalkozol eloben a levelezovel. vagy nem jon be es vege az egesznek. vagy tenyleg bejon es akkor azzal leszel akire tenyleg vagysz
2015. febr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Jó utat a mai napig is a legjobb áron a gyártótól nem tudom mikor lesz az első olyan brit kormány az egyik a másik a másikban jobb tyúkszar a mai nap telt ház fogadta a gazdát a mai napon :*  mert a legtöbb ember számára is 66 7 66 hogy nem lesz gond a mai napon :* < [ ⊙ ] ⊙ [ □ ♡ □ [ □ □ | a legjobb áron a jövő évi költségvetés tyúkszar a legjobb áron kapja laura
2015. febr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is nagy ellenzője voltam a távkapcsolatnak. Az egész csak az idealizálásról szól, nem az emberbe, hanem a róla magunkban kialakított (és kiszínezett!) képbe szeretünk bele.
2015. febr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!