Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Párkapcsolatban élek, de beleszerettem egy másik férfiba.

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 07:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
Akkor meg inkább szakíts a mostanival ha nem szeretnéd magadnak kivívni a R*banc Achievementet.
2013. máj. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
És a másik férfi is beléd szeretett, vagy ez csak egy plátói fellángolás?
2013. máj. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ő is szeret.
2013. máj. 3. 07:58
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát akkor nincs mese, döntened kell a két férfi között!
2013. máj. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én úgy döntenék a helyedben, hogy ki volt az utolsó! Szóval lényegtelen igazából már mit érzel az iránt akivel most vagy, mivel már más "elcsábított" tőle. Őt már nem szeretheted annyira ezért.

Véleményem szerint tehát a második a nyerő.

2013. máj. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, mi a tiszta helyzet: leülsz a pároddal és beszélsz vele, hogy ez nálad elmúlt. Aztán, hogy a másikat mikor vállalod fel, a te dolgod.
2013. máj. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
igen, nem olyan régen voltam így és nem a szeretőmet választottam mérlegeld melyik a fontosabb.
2013. máj. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha két ember közül kell választani akkor válaszd a másodikat mert ha az elsőt igazán szeretted volna nem lenne második..
2013. máj. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ahol képbe kerül egy harmadik fél,ott gond van a párkapcsolattal,szóval első lépés,hogy kitálalod az igazságot a párodnak.A második,hogy felvállalod azt,akit szeretsz.A harmadik,hogy azt választod,akit szeretsz,akibe szerelmes vagy.
2013. máj. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Előbb győződj meg róla hogy ez nem csak egy fellángolás. Én is voltam ilyen helyzetbe és már rájöttem, hogy ha a másodikat választom igen nagyot bukok. Rájöttem, hogy az a legjobb megoldás, ha megoldjuk a problémáinkat a párommal. És nagyon jó döntés volt! Persze nem lehet minden eset egyforma én csak a saját tapasztalatomat írtam le.
2013. máj. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!