Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok válaszát várom leginkáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok válaszát várom leginkább, de ha voltak ilyen helyzetben a fiuk akkor ők is elmondhatják. Számít egy párkapcsolatban a magasság?

Figyelt kérdés
A lány 2-3 cmrel magasabb,és ezért nem akar összejönni a sráccal,szerintetek ez tényleg ok arra hogy ne jöjjenek össze?A lány mondja neki,hogy imádja,meg hiányzik neki stb,de ha társaságba mennének akkor milyen lenne már hogy a csaj magasabb.Sztem aki így gondolkodik nem normális.Szerintetek mit tegyen a srác?
2012. márc. 18. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a lány ennyire felszínes, akkor még a srác járt jobban, hogy ez időben kiderült, és "megszabadult" a csajtól. Én megszakítanék minden kapcsolatot, hogy a csajnak ne legyen lehetősége szórakozni meg "önbizalmat növelni", mivel ezt kb. csak azért mondja, hogy a srác is hasonlóakat válaszoljon.
2012. márc. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
77%
Azt gondolom, hogy a lánynak "joga van" eldönteni, hogy Őt ez zavarja-e vagy sem. Én sem örülnék, ha a párom alacsonyabb lenne. De tudom, hogy valakit ez nem zavar. Olyan lányt válassz, aki alacsonyabb, vagy akit ez nem zavar. Ennyi. :)
2012. márc. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A lányok már csak ilyen felszínesek, ebbe bele kell törődnünk. Ha a fiúnak sok pénze és BMW-je lenne, sztem már nem zavarná annyira a lányt a magasságkülönbség.
2012. márc. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod,kort és nemet is írjatok lécci:)
2012. márc. 18. 12:09
 5/12 anonim ***** válasza:

engem is utasítottak már el 3cm minusz miatt.


21/f

2012. márc. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát a srác törődjön bele.Ha már most az elején,mikor ki sem alakult a párkapcsolat és a lány így érez,az nem jelent jót.Ha bele is menne a párkapcsolatba,állandóan a fejében lenne, hogy ő magasabb férfit képzelt el magának,és nem lesz jó a kapcsolat.
2012. márc. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#1 válaszoló vagyok, 23/L

És egyébként volt már velem ugyanolyan magas barátom.

2012. márc. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
mit tehetnék, a srác teljesen beleszeretett ebbe a csajba,és nem tudja felfogni hogy ebből nem lesz semmi.
2012. márc. 18. 12:30
 9/12 anonim válasza:

nekem is volt egy kapcsolatom ami 1.5evig tartott, a srac kb 3cm alacsonyabb volt nalam, de engem nem zavart sokat szivatta masok de szerettem a fiut. szerintem nem a magassag minden, amugyis nem ok lennenk az elsok akik kozott, van magassag elteres:)

de ha lany mar elso perctol nem tudja elfogadni akkor jobb ha a fiu megerti, mert akkor csak neki lesz rosszabb

2012. márc. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Úr isten már megint ez a kérdés. Attól függ igazából, hogy ha a csaj magasnak számít akkor szerintem nem "gáz" egy alacsonyabb. Persze az én szememben az se lenne megvetendő ha 160 centis pali járna egy 165 centis csajjal. Csak az már az a tipikus alacsony férfi eset ami tényleg nem mindenki fogadna el. De ha egy normál méretű pasasnál van ilyen akkor nem értem miért kell problémázni. Ennyi erővel a 175 centis srác is leléphetne hogy neki alacsonyabb csaj kell mert az nőiesebb és nehogymár egy gólyával vagy hegyi trollal állítson be az anyjáékhoz vagy ilyesmi. Ennyi erővel...
2012. márc. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!