Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyire komoly a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire komoly a dolog? Megcsalna, ha lehetőség adódik rá?

Figyelt kérdés
A barátom véletlenül bejelentkezve hagyta a facebookját a gépemen. Láttam egy beszélgetést egy lánnyal, amiben azt írta neki, hogy simán lefeküdne vele bármikor. Már rég együtt voltunk akkor. De nekem mindig azt mondja, hogy szeret és egyre fontosabb vagyok neki. A lánnyal állítólag már rég jó barátok...

2015. febr. 20. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
IGEN!!!!!!!!!!!
2015. febr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én meg olyat láttam a barátnőm face-én, hogy az exe kérdezte tőle, miért volt ilyen az ágyban? Szóval csak járj mindig nagyra nyitott szemmel!
2015. febr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, megcsalna.
2015. febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerubb ha egyenesen rakerdeznel hogy ez megis micsoda?
2015. febr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jobban kiakadna, ha megtudná, hogy beleolvastam az üzeneteibe, mint én azért, amit olvastam...
2015. febr. 20. 20:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért ez tisztességes volt tőled kérdező: én is le akartalak cseszni, hogy mit turkálsz más dolgába - de ez így szimpi volt!

Viszont ettől függetlenül én is megcsalnálak, mert nem vagyok valami hűséges tipus.

2015. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a fiú-lány barátság... Nem mondom hogy nincs, de az tényleg igaz, hogy az egyik fél mindig kicsit többet akar. Én is hallottam már olyat, hogy "csak" barátok, de simán összejönne a csajjal...

Az viszont elég gáz, hogy te vagy neki, erre pont egy barátjával megcsalna. Feltételezem, hogy a lány tudja, hogy van barátnője.

2016. dec. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!