Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy újra rendbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fancsi24 kérdése:

Mit tegyek, hogy újra rendbe hozzam a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

A barátommal 5hónapja vagyunk együtt. Volt egy nagyobb veszekedésünk, amiből majdnem szakítás lett, de mégis folytatjuk. Nem igazán tudom, hogy mit csináljak, hogy felpörgessem a kapcsolatunkat. Nagyon szeretem és ő is engem, de azt mondja, hogy már nem úgy, mint a legelején. Mindig rengeteget tudtunk beszélni és mindig is jól el voltunk. Segítsetek mit csináljak, hogy feldobjam a kapcsolatom és több témánk legyen.

15/L



2015. febr. 22. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
próbáljatok ki közösen új dolgokat. mást nem tudok tanácsolni. mondjuk 5 hónap még nem olyan hosszú idő, hogy ellaposodjon egy kapcsolat.
2015. febr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól is függ mi miatt volt az a nagy veszekedés. Ha gondolod irj ram, hasonló helyzetekben vagyok es talán tudok segíteni :)
2015. febr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a közös témázásokhoz mindkét személynek sztem agyilag fejlettnek kell lenni rendesen, ami abban a korban nem valószínű, h megvan, legalábbis, ahogy látom a mai fiatalokat, mintha szótlanságot fogadtak volna kb., vagy a rosszabb eset, ha a p*na a téma végig, nyomkodni viszont mindenki tudja a telefonját, meg lájkolgatni nem fontos dolgokat, amiknek igazából semmi értelme, de ebben lelik élvezetüket
2015. febr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!