Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek működhet? (Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy férfi (53) nagyon belém szeretett,én 20 éves vagyok.Nem akartam,de beleszerettem én is,így most mind a ketten szerelmesek vagyunk egymásba. Lehet ebből valami?

Ui: tutti hogy nem a szexre hajt



2015. febr. 22. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak bírjátok majd a kritikát
2015. febr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de azért gondoljátok meg.

Ha csak pár hónapot akartok együtt lenni, azzal nincs probléma... de ha gyereket akarsz, akkor egy idő után valószínűleg váltanod kell.

2015. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes és hasznos válaszokat (:
2015. febr. 22. 22:02
 4/10 anonim ***** válasza:

Namost.


Le kell szögezni, hogy hosszú távon nem működhet.


R.

2015. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én már 5-6 évnek is örülnék! :)
2015. márc. 1. 19:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért vagy biztos benne, hogy nem szexre hajt? Nem megkérdőjelezni akarom, félre ne érts, csak tényleg érdekel. :)


Szerintem, ha mindketten akarjátok, akkor működhet. Természetesen nem azt mondom, hogy egy életen át - bár ki tudja, ilyen példák is vannak - , de néhány évig biztos együtt lehettek, ha benne vagytok. Csak tényleg számolnotok kell azzal is, hogy sokan csak a sztereotípiájukat fogják bennetek látni, megszólhatnak, családban nehézkes lehet az elfogadás, stb. Ha felkészültök ezekre, és közös erővel azon lesztek, hogy túllépjetek ezeken a problémákon (meg a nagy korkülönbség okozta gondokon), akkor semmi akadálya. Remélem, sokáig együtt lesztek/lehettek! :)

2015. márc. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mik lehetnek a nagy korkülönbség okozta gondok pl?


Azért nem a szexre hajt,mert minimum 4x volt már olyan,hogy akkor most...és én akartam Ő nem (de ez nem is baj),meg Ő is akarta de egyszerűen nem,ment,nem csináltam belőle problémát,hiszen ha nem lenne neki,akkor is szeretném ugyanúgy. :)

2015. márc. 1. 19:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Értem.:)


A nagy korkülönbség okozta gondok megjelenhetnek például az érdeklődési körben/szabadidős tevékenységben, a fiatalabb lány még sokkal aktívabb szexuális téren, mint az 50-es pasi (persze nyilván vannak kivételek), gyerekvállalás terén, életfelfogásban/látásmódban, stb. De ez nyilván a két féltől függ, ha megvan a közös hang és dűlőre tudtok jutni, akkor lényegtelen. :)


Egyébként, a szüleid/családod tudnak erről? Ha még nem, akkor szerinted hogyan állnának a kérdéshez?

2015. márc. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, meg kihagytam, hogy munka szempontjából is. Az 50-es pasi már nyilván bőven dolgozik, megvan a saját exisztenciája, Te meg gondolom tanulsz egyelőre. De persze ezt a különbséget is túl lehet élni. :D
2015. márc. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazából,nem tudom mi lesz még,mert ha működni fog,akkor biztos,hogy magunk mögött hagyunk mindent és elmegyünk valamerre.
2015. márc. 1. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!