Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak itt olyanok akik azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik azért nem jöttek össze, mert egyikőtök sem lépett pedig mind a ketten szerelmesek voltatok egymása? Csak azért kérdezem, mert velem most ugyan ez van.

Figyelt kérdés

2015. febr. 23. 11:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Amúgy meg elmondhatod neki konkrétan, hogy odavagy érte, esetleg elhívhatod valahová. Ennél egyértelműbb dolog nem kell. Ha utána sem veszi át az irányítást, akkor tényleg töketlen és/vagy nem tetszel neki. De ennyit nyugodtan megpróbálhatsz...
2015. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ugyanez a szitu.

Illető "véletlenül" hozzámsimul, kezemet simogatja, dumálok vele neten is, már arról is, h meztelenül van az ágyban, meg félmeztelen képet küld, közli, hogy milyen jó lenne, ha ott lennék, de nem hív el sehova (csak utal rá, hogy majd el kéne menni kettesben), de nem történik semmi, csak közös bicajos kávézáson kívül semmi (ahol van még plusz 20-30 ember.)


Már utaltam rá, hogy jöjjön át, menjünk ketten valahova, de csak kifogásokkal jön.

2015. okt. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Honnan tudjátok hogy a másik is "szerelmes" belétek?


Szerintem ha volt is ilyen, senki sem tudhatja biztosan.. mivel ahhoz kommunikálni kellett bolna a másikkal, akkor viszont nem állna fennt az eset...

2015. okt. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem az, hogy feltétlenül szerelmes, de ha valaki olyan képet küld, ahol nincs rajta semmi, csak a kezével takarja a micsodáját, s olyanokat mond, hogy milyen jó lenne, ha most ott lennék mellette, meg hozzámsimulva megy el mellettem, meg "véletlenül" s kezemet simogatja, szerinted mire gondoljon az ember? Hogy barátkozni akar csak?
2015. okt. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#14 elsősorban a fenti kérdésre válaszoltam. Ez egy kicsit más eset, itt már azért lépett a másik és te is:D bár nem tudom mi felé, nem barátkozni akar az biztos, de azért a helyedben túl sok romantikára sem számítanék..
2015. okt. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ez volt három hónapja.

Azóta se történt semmi, sőt, inkább eltávolodtunk.

Pedig nagyon afelé mentünk, hogy legyen valami, de kész, elvágták, s most olyan érzésem van, hogy másra pályázik, (de nem biztos), s a csaj is a társaságba (bicajos csoport) tartozik.

S ő nem tud róla, hogy a sráccal ezek voltak, szóval, ha összejönnek, ő ártatlan...


Nekem jó lett volna romantika nélkül is.


S én 40 vagyok, pasi 38, csaj 35, szóval nem vagyunk mai csirkék.de röhej, hogy kb tiniprobléma a helyzet...

2015. okt. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!