Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem hogy kideruljo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem hogy kideruljon minden, hogy vajon erez e tobbet is irqntam?

Figyelt kérdés

2015. febr. 23. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Megkérdezni.
2015. febr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

a torten eleje olyan mint barmely fiu-lany baratsag..

Kolisak vagyunk mindketten es o bekoltozes utan jott be 1-2 honappal. elejen nagyon nem beszelgettunk de aztan egy nap kiderult hogy tok jol elbeszelgetunk ugy 3-4 orat h nem unjuk meg :) szilenciumot is ellogtuk es eggyut csavarogtunk de nem ez a lenyeg. ez csak az eleje. volt egy het amikor valamiert sokat nott a kozottunk levo kotelek es aztan nagyon jo talan legjobb baratok lettunk.ha vegzunk suliba akkor szinte az osszes szabadidonket egyutt toltjuk.. tenyleg nekem mar 1-2ora mulva mar hianyzik :/ es volt egyszer valamin egy vitank en meg nagyon ideges lettem.. kiabalni nem kiabaltam vele de latta rajtam h nagyon merges vagyok de neki ez vicces volt en meg ezenmegjobban felbszt@m az agyam.. es a fejehez vagtam h akkor is igy rohogne h ha elinteznem h szakitson a baratjaval? (ja eszembe jutott.: azon vesztunk ossze h mivel annyit vagyunk egyutt a koli elkezde terjeszteni h smaroltunk.. amugy nem) akkor lejott pont egy gyerek amikor ezt probaltam vele megbeszelni es azt mondta h "gratulal meg h sokaig".. erre hisztizve felment en meg olyat mondtam neki kiabalva amit nem akartam.. ezutan ket hetig nem is beszeltunk... utana bocsanatot kertem azert amiket mondtam es szinte azonnal megbocsajtott, es mondta h ugyse tudna ram haragudni aztan megoleltuk egymast. :) ezutan jott megint egy ket hetes idoszak amikor nem lattuk egymast mert egyik heten o volt beteg aztan en de facebookon mindig beszeltunk, neha meg fel is hivtam. :) egyik penteki napon volt a keresztanyja szulinapja es reggel ivott ( en kulon kertem h ne igyon mert mar volt belole baja es megharagudtam nagyon) de szulinqp alkalmabol szemet hunytam viszont ami utana jott.... reszegen fogta magat es belevagott egy harom oras utba a baratjahoz (am o se akarja h igyon) (masreszrol ruhelljuk egymast a baratjaval) es folyamatosan azon kattogtam h nehogy tortenjen vele valami es egyre mergesebb voltam de ahogy tudtam vegig figyeltem ra.. probaltam minden hulyeseggel ebrentartani h nehogy elaludjon a vonaton. megkerdeztem h mikor er oda h elotte tiz perccel felhivjam.. mondta hogy aranyos vagyok meg legalabb tudja h kire szamithat.. aztan 2 percel kesobb megirta h mingy lemerul.. na itt lettemtok ideg... masnap amikor jozan volt bocsanatot kert es negkoszonte h aggodtam erte. es valamelyik nap nemreg csinalt egy masik facebook fiokot (mert a baratja tudja az ovet) es megirta h nagyon osszevesztek mert a baratja a kocsmaba volt de a lany mar haza akarta vinni mert felt h baja lesz. erre az a fszkalap olyan modon kuldte el h "te takarodjal haza nem erdekelsz en meg inni akarok" h szegeny sirt is. es ez haromszor ismetlodott... en meg a megirtam neki abba a faceba amirol baratja nem tud hogy (lenyegeben) "az h igy beszelt veled bizonyitja h egy qrva nagy bun*o se**fej.. es az h ezt meg ketszer megtette bebizonyitja h tenyleg egy budos nagy se**fej..sajnos nincs beleszolasom... de nagyon nem erdemel meg teged.."

erre megoszonte. en megkerdeztem h mit koszon. o meg mondta h "hat h ezt elmondtam es h nem csak o gondolja igy"..

utana pedig meg kuldott egy idezet szeruseget is ami lenyeges meg amit privatba v hozzaszolasba leirok. most meg mar vegre talalkoztunk es egybol odarohant es megolelt :)))

2015. febr. 23. 14:55
 3/3 A kérdező kommentje:
bocs h kulon irtam csak valamit rosszul csinaltam. egyebkent en vagyok a fiu(15) o meg 16 eves
2015. febr. 23. 14:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!