Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek gáz egyszerre 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz egyszerre 3 nőt tartani? Utána meg ki adni az útjukat?

Figyelt kérdés
Mindig is egy barátnőm volt , mindig szeretem párkapcsolatban lenni. Soha egyik sem kért tőlem semmit sem , mindig is szerettük egymást. Most van egy nő aki nagyon csúnyán el bánt velem de ez már régen volt. 7 hónapig én is utána csak szívattam egyfolytában. Mára már annyira szerelmes , hogy nem lát az óráig. Volt egy másik nő mellette kihasználtam anyagilag és szexuálisan is. A fent le írt nő akit szívattam , csak annyit kért tőlem hogy barátok maradjunk meg. Támogat mindenbe bármi kell meg veszi nekem , de nekem tőle nem kell semmi. Vissza adtam neki azt amit én sokáig tőle kaptam. De azért néha jó lenne ha kanos vagyok elég közel lakik hozzánk. Most van 2 nő egyik nem lakik valami közel így csak egy héten egyszer tudunk talákozni. Másik az kb 10 perc busszal ő vállalkozó , elég pénzes és tőlem sem sajnálja. Arra gondoltam hogy kicsit kiélvezem , párszor le fekszek velük. Utána kidobom őket azt majd keressek másikat.

2015. febr. 24. 10:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ebben a formában gáz. Szívatod őket, kihasználod őket, anyagilag is. Ez nagyon gáz.

Ha csak úgy csajoznál, és a csajok is tudnák, hogy csak időnként egy kis szexre számíthatnak tőled, akkor nem gáz, ha egyszerre több vasat is tartasz a tűzben.

2015. febr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hát a jó büdös k. szádat ám, hogy toszódjál meg!

Nekem 2,5 éve egy nőm sincs, te meg hármat is stoppolsz b+?!

Hogy rohadjon le a f***od!

2015. febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Egyik az tud is róla , ő teljes mértékben tisztában van vele. Vele nem csak testi hanem lelki kapcsolatban is vagyok. Mindent megosztunk és el mondtuk egymásnak.
2015. febr. 24. 10:56
 4/16 anonim ***** válasza:

Aztán még értetlenkedtek ennl a kérdésnél, miért van annyi "foglalt" nő...

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

múgy ez nem kérdés, hanem dicsekvés. És szerintem igen, gáz. Vagy mit vársz? 29F

2015. febr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
2. Egy szerintem én nem beszéltem így veled akkor te hogy jössz ehhez? Ki kéne mozdulni és csajozni kéne. Nem fognak a házadhoz menni és kopogni hogy "szia csak rád vágytam".
2015. febr. 24. 10:59
 6/16 anonim ***** válasza:

Akkor is rohadjon le a f***od amikor a legjobban kívánod bármelyik nőt is!

D**jál egyet b+ de ne 3-at!

2015. febr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nem kell privátban ajánlgatni ribiket, mellesleg a fővárosban lakom, de tök mindegy az neked
2015. febr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem gáz, nöjjetek fel agyilag a tojók is ezt csinálják. Verd át öket csak magad hasznát nézd.
2015. febr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Bocs, nem tudom hogy mennyi idős vagy és különösebben nem is érdekel, de azért elég gyerek vagy még ha ezzel ide jössz "menőzni" vagy dicsekedni, ugyanis ha felnőtt, érett férfi lennél akkor nem az érdekelne, hogy itt ki szerint gáz ez vagy sem, hanem élnéd az életed úgy ahogy neked tetszik......de hát majd felnősz, de egyet ne felejts el, a kocka könnyen fordulhat :)
2015. febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
Hát te egy undorító ember vagy, de nem csoda, hiszen az írásodból lerí, hogy tanulatlan, primitív is vagy, szóval ez általában párosul a gonoszsággal. Így nem meglepő a dolog.
2015. febr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!