Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veletek is van így? Egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is van így? Egyszerre álom és rémálom?

Figyelt kérdés

Ezzel a sráccal minden egyszerre álom és rémálom.

A szex: ilyen jó még senkivel sem volt (álom), de elszakadt a gumi, eseményutáni tablettáért járni, a megaláztatás, ami ott ért... (rémálom)

Még soha senki nem udvarolt úgy, ahogyan ő, nagyon beleszerettem! Tökéletes a kapcsolat, ilyen boldog még sohasem voltam, ő sem akarta abbahagyni, én sem (mai napig beszélünk) (álom), viszont lett köztünk pár ezer km, azon dolgozom, hogy ez megoldódjon, de piszkosul nehéz (összeszedtem valószínűleg olyanokat, akik el akartak volna adni külföldön; pénzt honnan teremtsek elő nem tudom, ahhoz, hogy meglátogassam; van egy lehetőség, szintén külföldi, de rabságként élném meg) (rémálom). Nem bírnám ki, ha nem tudnánk többet találkozni!

Ezek csak a legnagyobb dolgok, még sok apróságban megvolt ez a párosítás. Miért van ez?

Rémálom már tényleg minden napom. Nem tudom hogy tudok kiutazni hozzá, erre megy el minden napom! Borzasztó nagy erőfeszítésekbe kerül. Ha nem hívna fel, nem is bírnám (akkor meg sem érdemelné, ez egy másik kérdés).

Nap végén mindig boldog vagyok, mert délutántól átbeszéljük a napot, de reggel kezdődik újra a nagy keresés, hogy hogy tudnék pénzt szerezni, hogy folytatni tudjuk. (Ő is ugyanilyen helyzetben van.)



2015. febr. 15. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. febr. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tündi, te vagy az?
2015. febr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem Tündi vagyok. Szóval más is van így?
2015. febr. 16. 23:11
 4/4 Haliho0000 válasza:
Azóta sikerült valamit összehozni? Vagy màr tulléptél?
2016. nov. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!