Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van tovább ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van tovább ezek után?

Figyelt kérdés
2,5 év után összevesztem a szerelmemmel és kidobott... 2 hónapig nem láttam pár napja ujra találkoztunk mert én megkerestem..kibékültünk de elmondta írogat neki az exe. Már ez is idegesített, de 1 nappal később kiderült hogy már több mint egy hónapja beszélnek és a kibékülésünk előtti este! találkoztak is..azt hittem meghalok.... Azt mondta ennek ellenére engem szeret és velem akar lenni és várta h keressem, de az üzenetben azt írta neki hogy jo volt vele lennie... Szerintem őt szereti a mai napig és ha nem keresem már ujra együtt lennének.. De akkor miért mondja h engem szeret és velem akar lenni... Mondhat igazat?? Megőrülök segítsetek!!

2015. febr. 24. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem akarnék egy olyan kapcsolatban élni ahol a párom nem tudja hogy kit szeret szerintem ez egy remek alkalom hogy ints egy viszlátot
2015. febr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja meg tegyük már hozzá hogy mi abszurd hogy 2,5 után képbe jön az ex KÉT ÉS FÉL ÉÉÉVVV!!! azért az nagyon nem stimmel (1.voltam)
2015. febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor még mindig őt szereti igaz? Hazudik nekem ugye? Vagy magának se akarja bevallani..
2015. febr. 24. 17:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha téged akarna/szeretne nem találkozott volna az exével. Illetve ő keresett volna téged. (Mivel ő szakított, neki kellett volna keresni ha újra akarja kezdeni)


Ennek már semmi értelme. Mondjuk én szakítás után nem is jönnék újra össze senkivel. 1 tapasztalat bőven elég volt ahhoz, hogy később ne kövessek el ilyen hibát:)


Alapból, ha szeretne, nem szakított volna, bár attól függ mi volt a veszekedés oka. Ha pl megcsaltad akkor megértem.

2015. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem csaltam meg ... egy teljesen jelentéktelen átlagos vita volt a semmiről..
2015. febr. 24. 19:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg hagyd a fenébe. Nem éri meg.
2015. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!