Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti szakítás után 'érzite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szakítás után 'érzitek', mint valami hatodik érzék, hogy az ex mikor lépett tovább?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre mintha vhogy a fiúk ezt megéreznék, és amikor már a lány továbblépett,rögtön felveszik vele a kapcsolatot és vissza akarják kapni. Ez valami szivatás? :D

2014. jan. 8. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez csak a Te női logikád..
2014. jan. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva tapasztaltam: amikor végre szerzek új csajt, olyankor szokgak áthívni szexre az exeim, egész addig nem... Ekkor meg már el vanás akit dughatok, szóval semmire sem megyünk vele... Ehhh
2014. jan. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*Ekkor meg már van más akit dughatok. Akart lenni.
2014. jan. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha valóban túlléptél rajta, akkor nem vehető szívatásnak, hiszen neked tök mindegy már. Amúgy meg nem. Csak ha azt látja, hallja hogy jól érzed magad, akkor lehet, hogy azon nyomban felébred benne a birtoklási ösztön. Egyébként ez nem általános dolog egészséges lelkületű férfiaknál, akik nem játszásiból szakítanak meg jönnek össze nőkkel.
2014. jan. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem, csak ugy gondoljak hogy hatha meg dughato a csaj de a hisztijeit mar nem kell elviselni.
2014. jan. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!