Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet az, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az, hogy egy nő - a kívülállók szerint egyértelműen - intelligens és szép, mégis harmincon túl egyedül él?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó: hanem egy családtagról. Ismertek-e olyan helyzetet, amikor egy harmincon túli nő (csak egy-két egyáltalán nem komoly kapcsolat után)annak ellenére nem él párkapcsolatban, hogy okos, csinos, nem kiállhatatlan a természete - hiszen azt lehetne gondolni, hogy minden ujjára talál egy férfit. Kíváncsi lennék, akik ismernek ilyen helyzetben élőket és tudják az okokat.

2015. febr. 21. 11:34
 1/9 LazyJones ***** válasza:
Nagynéném hasonló helyzetben élt (most már 60on túl van), egyszerűen azért, mert nem tartotta egy szinten túl már fontosnak. Karriert épített, élte a maga életét, és nem érezte fontosnak azt, hogy találjon magának egy társat - ilyen is van. Az más kérdés, hogy a te ismerősöd nem akar, vagy nem tud párt találni.
2015. febr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos, hogy olyan értékrend szerint él, hogy ez lenne a célja.

Rengetegen döntenek úgy, hogy nem alakítanak ki hosszútávú kapcsolatot.

Egyszerűen nincs rá szükségük.



Vagy lehet, hogy túl válogatós.

Egy ostoba tramplinak is vannak sokszor olyan igényei, hogy leesik az ember álla. Simán lehet, hogy nincs a világon az a férfi, aki neki megfelelne, vagy ha mégis, az meg nem áll vele szóba.


Vagy csak egyszerűen nem úgy hozta az élet.

2015. febr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy igényszintje és nem adja alább. Nekem férfi ismerősöm is van,aki inkább egyedül,mint egy l>tyóval,aki buta vagy igénytelen vagy csak pénzéhes. Ha valaki dolgozik és nincs ideje pl társaságba járni,vagy nincs megfelelő társaság számára,akkor igen nehéz ismerkedni.
2015. febr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ILyen nőt én is ismerek.Rejtély...
2015. febr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Mutasd be nekem a családtagot, hátha... :))
2015. febr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Lehetséges, hogy van annyi esze, hogy nem jön össze az első férfival, akihez vonzódik.

Mert sajnos a legtöbb embernél ez így megy...

2015. febr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon válogatós, senki sem elég jóképű/gazdag neki.
2015. febr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az előttem írók véleményén túl még lehet, hogy munkamániás, így nem tudja összeegyeztetni a kettő, vagy a szokásos "szingli vagyok" szöveget hangoztatja, közben minden hónapban mással kutyul, mert neki az az élet jön be. Szóval sok minden lehet.
2015. febr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Arra még nem gondoltál hogy egyszerűen nincs rá szüksége és ez nem függ a "okos, csinos, nem kiállhatatlan a természete "-töl.

Neki nem kell, hiszed v sem de vannak ilyen emberek.

Én is ilyen vagyok sőt nekem is ilyen egy rokonom és köszöni megvan.


Ennyi erővel a ronda, buta, dagadt embereknek se lenne kapcsolta de mégis van.

Okoknak meg kb


Nem akar kompromisszumot kötni, már kialakultak X szokásai amin nem akar változtatni . Magára költené a pénzét, idejét. Nem akar mit miért-eset játszani.

Fiatalból is rengeteg ilyen van, nézd meg a videót.


https://www.youtube.com/watch?v=MlVt-j-6_vY

2015. febr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!