Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megmenthető még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megmenthető még ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 20 éves lány vagyok. 5 éve élek párkapcsolatban. Eddig minden jó volt, de az elmúlt pár hónapban sok minden megváltozott. Ahogyan az érzéseim és az elképzeléseim is a jövővel kapcsolatban.

Párom nagyon a munkának él. Én kb a második vagy a harmadik helyen vagyok az életében. Eddig elviseltem, de most már zavar. Zavar, hogy nem megyünk szórakozni, nem megyünk buliba, nem csinálunk semmit. Csak ül a gép előtt és netezik, facebookozik. Próbáltam vele beszélni, de mintha süketnek mondtam volna. Ő nem figyel rám és nem tud mit hozzá szólni a dolgokhoz.

Úgy érzem a kapcsolat a vége felé közelít. Nincs már közös témánk, amiről beszélgethetnénk, nincs közös elfoglaltságunk.

Egyszer már össze szedtem a bátorságom és mondtam,hogy szakítsunk, de ő könyörögve ígérgetett mindent. Persze minden csoda három napig tart. Nem lett azokból semmi.

Elkezdtünk házat nézni, hogy külön megyünk és talán jobbak lesznek a dolgok, de nem hinném, hogy jó döntés lenne.

A barátom olyan munkahelyen dolgozik, ahol két napig 24 órázik, két napig otthon van. Sajnos lehet akármilyen ünnep ő nagy valószínűséggel akkor is dolgozik. Eddig elviseltem, de most hogy a jövőt kezdtük el tervezni rájöttem, hogy én nem akarok egyedül lenni. Nem akarom az ünnepeket egyedül tölteni. A normális az, amikor estig dolgozunk, de otthon együtt alszunk és általában a hétvégénk szabad, amikor a családdal lehetünk. Én így nőttem fel, én ezt szoktam meg, hogy együtt a család.

Őszintén szólva teljesen össze vagyok zavarodva, mert nem tudom, hogy mi lenne a helyes. Szeretem a párom, de nem gondolom, hogy valaha meg fog változni. Külső szemmel ti, hogyan látjátok? Érdemes küzdeni?

Válaszotokat előre is köszönöm!



2015. febr. 25. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon okos lánynak tűnsz 20 évesen le a kalappal.

Ha nem működik igen akkor véget kell vetni

2015. febr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat már elfáradt..
2015. febr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha ezt a kérdést egyáltalán fel kellett tenni az már mutatja hogy itt nincs minden rendben, ez könnyebben kéne menjen. nem megmenthető, illetve felesleges lenne megmenteni azt ami már halott
2015. febr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"Szinte" ugyanígy voltam a csajommal...ott is hagytam!
2015. febr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak nagyon nehéz megtenni a lépést, mert szeretem. Folyamatosan azon gondolkodok, hogy hátha majd idővel megváltozik, de ezzel csak magamat áltatom. Mélyen belül nem akarom magamnak bevallani, ami már egyértelmű
2015. febr. 25. 20:47
 6/8 anonim ***** válasza:

15 evesen (gyerekkent) mentel bele ebbe a kapcsolatba???

Csoda hogy idaig birta. Az ilyen ifjukori szerelmek a mai vilagban sajnos mar nem mukodnek.

Vannak kivetelek, pl. a szuleim, akik 40+ eve hazasok, elsok voltak egymas eleteben, anyu volt vagy 17 eves mikor megismerkedtek es azota is egyutt vannak, meg most is boldogok es 2 gyereket szepen felneveltek, szoval letezik ilyen de nagyon ritka.

Ha ti is ilyen ritka feher hollo par lennetek akkor nem merulne fel benned ez a sok kerdes amit ide kiirtal. Nem lennenek ketsegeid.

1 ev alatt is annyit valtozunk, hogy sajat anyank nem ismer rank (nem kulsoleg) plane 5 ev alatt. Ami akkor jonak tunt az ma rossz, ami akkor szep volt az ma csunya.

A parod megvaltozni nem fog. Vagy valtoztatsz az igenyeiden es megkeseredsz, vagy valtoztatsz az eleteden es szakitasz vele.

A szokasokat irto nehez ledobni, egy ilyen kapcsolat is csak egy szokas. Megszoktad hogy van es felsz az ujtol, felsz az ismeretlentol es inkabb vele maradsz de szenvedsz.

Mit is akarsz tulajdonkeppen? Ulj le nyugodtan,ird ossze egy papirra a listat es ird a lista melle, hogy mely dolgokban szamithatsz a parodra es melyekben nem. Ha tobb a nem mint az igen, akkor kalap kabat es tessek elkoszonni!

Nehez lesz, fajni fog, talan meg sirtok is de meglatod 2-3 ev mulva mar csak a vallad vonod a mult fajdalmaira.

2015. febr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Milyen igaz! Párszor már leültem és megpróbáltam papírra vetni mindent, de felénél feladtam és össze téptem. Talán itt az ideje, hogy újból nekifussak
2015. febr. 26. 21:54
 8/8 anonim válasza:
Szia! Na hogy ment? En is ugyanilyen helyzetben vahyok, mint te!
2015. márc. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!