Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megmenthető az ellaposodott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmenthető az ellaposodott kapcsolat? Nálatok mik voltak a jelek, hogy szakítani kéne?

Figyelt kérdés
Amikor érzed, hogy szereted, de lehet, már csak megszokásból. Kinek milyen tapasztalata volt, hosszú kapcsolat után mi tette egyértelművé,hogy mással talán boldogabb lennél?

2014. máj. 15. 16:55
 1/10 anonim válasza:
80%

Nem kívántam már a szexet, holott az elején nimfománnak voltam titulálva.

Az agyamra ment, inkább voltam egyedül vagy bárki mással, de nem vele.

Minden kis hülyeségére felemeltem a hangomat.

Megfordult a fejemben a szakítás...ha már komolyan elgondolkodsz rajta nincs kérdés, szerintem...

2014. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy megfordult a fejembe, de mégsem vagyok biztos benne, hogy jó döntés lenne. Csak nem tudom hova sorolni ezt az érzést (félelem,gyávaság,kényelem?)

7 éve vagyunk együtt. Arra jöttem rá mostanában,hogy nekem nem is az ilyen típusú férfiak jönnek be, mint ő! 28 éves vagyok, amit nem tudsz magadról 21 évesen, 28-ra rájössz, hogy mi, hogy merre, legalábbis nálam szerintem ez van. És ha jellemeznem kéne A férfit, hát nem párom tulajdonságait sorolnám! De szeretem, sok mindenen keresztül mentünk már. Szétszórt, kapkodó, ideges, állandóan jön megy, nemhogy nem egy érzelmes fajta, simogatást, vagy ölelést akkor kapok, ha jelzem, hogy jól esne most már (Pedig nem vagyok hárpia típus!) Ő nem az a típus. Egyáltalán nem érezteti hogy szeret, ha magától hozzámér, megsimogat, akkor már tudom, hogy szexelni akar "csak" . Amúgy vagyunk, megbeszéljük a hétköznapi dolgokat, a jövőről is beszélünk, aztán ennyi. De nekem szükségem lenne arra az érzésre, hogy fontos vagyok valakinek, de ezt ő egyáltalán nem érezteti, és nem túlzok! Főzök, mosok, takarítok, szexre sosem mondok nemet, de néha úgy érzem, hogy ennyi a kapcsolat részéről.

2014. máj. 15. 17:46
 3/10 anonim válasza:
100%
Nekem a mostani a leghosszabb kapcsolatom, viszont "rádküldöm" a páromat, mert neki volt már ilyen időtartamú kapcsolata. Remélem ő férfiszemmel jobban tud segíteni. :)
2014. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, köszönöm! :-D
2014. máj. 15. 18:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem kell aggódni, a jeleket egyszerre tudja értelmezni az ember. Idő kell mire kiforrnak a dolgok; tipikus a "megszokás" érzése és átélése.


Aztán ott van még az érdektelenség, de az se éppen pozitív dolog, ha valamelyik fél elkezd érdeklődni más iránt.

Nem feltétlenül megcsalásra gondolok; a minden napi beszélgetések (facebook, chat, telefon egyéb), időtöltés stb. az ellentétes nem valamely képviselőjével, miközben ott van a barátja/barátnője... mit mondjak... szerintem érződik, hogy ilyenkor azért meg kell szólaljon az emberben valami.


Ha ilyen van és megszólal a már haloványan megemlített vészcsengettyű akkor lépni kell.

Elsőre meg kell próbálkozni azzal, hogy a dolgokat megfordítsuk és lehetőleg orvosoljuk, el kell mondani azt ami zavar. A kommunikáció mindig fontos! Elvégre is néma gyereknek anyja se látja a fától az erdőt...vagy miszösz...:)


Ha szeret és fontos vagy neki akkor érdemben foglalkozik a kéréseddel. Akár kétszer is fel kell és fel lehet hozni, mi az ami nem "kóser" számodra, harmadjára viszont el kell búcsúzni. Minek húzni az időt tovább? Felesleges.

Azzal kell tölteni az időnket aki meg is érdemli azt. Egyszer élünk és ezt az időt bizony minden téren hasznosan kell kitölteni. No és persze okosan. Szeretni kell ésszel és szívvel is.


Nekem a te sztoriddal kapcsolatban spec az sem tetszik, hogy ennyi idősen ennyi idő után még nem vett el. Én külső szemlélőként, (igaz az információk szűke miatt is lehet) de nem látom komoly gondolkodású fiatalembernek a párodat.


Sok sikert mindenesetre!


F/25

(jilla uszított :P)

2014. máj. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Hozzáteszem azt hogy egy férfi igen könnyen el tud kényelmesedni, a nőnek meg kell találnia azokat a fortélyokat amik megmozgatják újra a férfit. :)
2014. máj. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves Jilla és Párja! :-D

Köszönöm a tanácsokat. Elgondolkoztam sok mindenen, két dolog ami fontos lett számomra. Az egyik, én is azt hiszem, hogy minden döntés ki kell forrjon. Amikor eljut az ember odáig, hogy nem ír fórumokba, hogy mások szerint mi lenne jó! :-D Azt hiszem itt nem tartok. Beszéltem már erről párommal, nem egyszer jeleztem neki, aztán valahogy mindig lecseng a dolog. Olvastam egy mondást egyszer, hogy attól, hogy valaki nem úgy szeret, ahogy szeretnéd, az nem azt jelenti, hogy nem szeret tiszta szívből. Egy ideig elvoltam ezzel, de most már kevésnek érzem. Akkor mi értelme van, nem? A másik, hogy egy életem van. Most majd elkezdek figyelni... Páromra is és magamra is.. Csak most külön, nem mint egy párt. Aztán meglátom.

Sok boldogságot kívánok nektek!!

2014. máj. 16. 16:31
 8/10 anonim ***** válasza:

;)

köszönjük és legjobbakat!

2014. máj. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
végül mi történt? :)
2016. dec. 24. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon érdekelne :)
2017. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!