Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még egyszer megcsinálná ugyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még egyszer megcsinálná ugyan azt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel tavaly tavasszal ismerkedtem meg nagyon tetszett nagyon sokat beszélgettünk és találkoztunk is párszor. Aztán mondta hogy nem rég lett vége egy hosszú kapcsolatának és szeret velem beszélgetni, de most még nem szeretne azért egy újabb kapcsolatot, hogy a régit elfelejtse, de ezután azt mondta, hogy ettől függetlenül beszéljünk és majd meglátjuk mi lesz belőle. Ez után nem keresett. Elég rosszul esett, mert én szívesen találkoztam volna még vele. Már el is felejtettem ezt az egészet, amikor írt egy üzenetet januárban. Elkezdünk újra beszélgetni és találkoztunk is. Én nagyon jól éreztem magam és úgy éreztem, hogy ő is. Azután folytattuk a beszélgetést az interneten és már akkor is feljött, hogy találkozhatnánk újra. De már egy hete nem válaszol az üzenetemre. Nem szeretném zavarni azzal, hogy állandóan írok neki, de nagyon rosszul esik, hogy semmit nem mond. Ha nem szeretne velem többször találkozni, akkor mondja azt, de ez a legrosszabb, hogy nem ír. Hogyan tudnám megkérdezni tőle hogy most mi a helyzet? Mit írjak neki? Már először is nagyon rosszul esett, hogy így utasított vissza és meg sem fordult a fejemben, hogy ezt még egyszer megcsinálja.
2015. jan. 24. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy hete nem válaszol?Akkor minek erőlködsz még?
2015. jan. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írj rá,legfeljebb nem találkozol vele ès elfelejtheted örökre. Írd ezt -Hali tali? -mikor? -amikor ráèrsz(így ő irányíthat, választht idopontot.
2015. jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább írtál volna nekem:)
2015. jan. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!