Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki nagyon tetszik nekem, de nem tudom, h mit csináljak. Nem tudom eldönteni azt sem, h tetszem-e neki vagy sem. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
szerelem, ismerkedés, fiúk, pasik, párkapcsolat, szeretet, randi, kapcsolat

2015. febr. 26. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle hajrá
2015. febr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, ez hasonló mint amikor egy fiúnak tetszik egy lány. Ha felvállalod de nem tetszel neki akkor beszoptad, de ha olyan vagy mint Eric Cartman akkor vagy sumákolhatsz vagy sírhatsz a plüssfiguráidnak otthon :D


Ha meg tetszel neki akkor öröm vár rád.

2015. febr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez nagyon egyszerű. Ha tartasz tőle, hogy mit reagál, és beszélő viszonyba vagytok, csak egyszerűen poénkodd el vele, hogy milyen jó pasi simán elképzelnéd vele az életed. Vigyél bele egy kis humort is persze, hogy ne érezze, hogy ez kijelentés. Ő reagál. Ha pozitívan válaszol, akkor hirtelen vágd be hogy de komolyan ő el tudná veled képzelni? És ha vissza utasít, egyszerűen vágd rá, hogy nyugodjon meg csak poénkodtál, fel akartad dobni a hangulatot stb, és nevess egy jót, hogy ezt is érezze. Ha meg pozitív választ ad, akkor meg onnantól gondolom nem kell segítség :D sok sikert ;)
2015. febr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, a kommunikáció sok problémát meg szokott oldani.
2015. febr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kiderült?
2018. febr. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!