Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Baratnommel egy eve vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnommel egy eve vagyok egyutt. Viszont egyik nap kozolte velem hogy nem szeret már. En meg nem szeretnék vele szakítani, mert nagyon szeretem. ötletek Hogy, hogyan tudom újra visszacsabitani?

Figyelt kérdés

2015. febr. 27. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
talán pár napig ne beszélj vele,aztán lepd meg valami ajándékkal(virág)
2015. febr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen fölösleges erőltetned a dolgot és most csak azért gondolod azt, hogy visszacsábítás, mert még szereted.

Ha ő kijelentette, hogy már nem szeret, akkor miért akarod még is a kapcsolatot? Ne legyél ennyire önző!

Ha tényleg szereted, akkor fogadd el a döntését!

Lépj tovább és keress más lányt!

Folytasd az életedet!

2015. febr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

vidd el randizni. komolyan, ez nagyon sokat számít. vidd el étterembe, lepd meg virággal, kedveskedj. de ne csak pár napig, hanem próbálj rá jobban figyelni.

de ha ezek után sem akar veled lenni, akkor el kell engedned.

2015. febr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

EZ ANNYIRA JELLEMZŐ!


Minden nő ilyen?


Semmi előjele nincs, egyszer csak kb. "lehet menni, Feri viszlát" jelleggel közli hogy ennyi volt.


OKA? Semmi. Semmi logikus. Csak nem és kész. Ja és jó hamar takarodjak, mert 8-ra jön a Béni addig ki akar takarítani.

2015. febr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hmmmm ez jó üdv a klubban haver ne agódj már van neki más kiszemeltje!
2015. febr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!