Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Mi tevo legyek a baratnommel?

Figyelt kérdés

Huhh hosszu lesz de kerlek aadjatok valami javaslatot mert ezt nagyon nehezen viselem.


Baratnom es en 18 evesek vagyunk szeretjuk egymast masfel eve jarunk.

Meg nem fekudtunk le. Petting mar volt de neki nincs akkora szexualis etvagya mint nekem es ritkan talalkoztunk eddig is ,annyira nem is volt alkalom. A csaladjat ismerem es nagyon kedvelnek, baratnom keresere elso szora belementek hogy veluk menjek nyaralni a tengerhez.

Iden felkerultunk egyetemre neki sajat lakasa van en kolis vagyok. A tanulas miatt ritkan talalkozunk es beszelunk, ez heti egyszeri talit jelent, kimegyek hozza beszelgetunk es egyutt alszunk, szex akkor sincs mert allandoan kimerult es faradt. Tenyleg az legutobb harom hetig magas laza volt.

Az osszekoltozesrol az a velemenye, hogy nem szeretne egy fiuval lakni mert az olyan lenne mintha mar hazasok lennenek. Sokszor mondja hogx mennyire jo neki egyedul otthon es hogy van hogy magat sem tudja elviselni.

En egyszeruen elhnyagolva erzem magam. Azt erzem nem is szeret, vagyis hogy kozombos. Mar neki is emlitettem ezt, de szerinte nem vagyok elhanyagolva mert rengeteget tanul es egyszeruen nincs energiaja. Szeretem es megertem ezt , de kozben nekem meg egesz heten hianyzik.

Ugy dontottem a sarkamra allok, mert visszaelt a megertesemmel. Felvetem neki hogy koltozzunk ossze. Ugy erzem akkor meg ossze tudunk melegedni ugy mint regebben, mert moost miintha eltavolodnank es a tnulas miatt ugysem lenne ido hog kulon lakva is ennel tobbszor tallkozzunk. Ha nemet mond akkor viszont ugy latom nincs ertelme ezt eroltetni. Egyszeruen keves nekem ez igy testileg lelkileg.


2014. nov. 4. 22:09
1 2
 1/17 anonim válasza:

Kérdezd meg tőle nyiltan hogy hogy mit akar ettől a kapcsolattól. Ha azt mondja hogy szeret akkor mondd meg neki hogy te tovább akarsz lépni a következő szintre. Ha azt mondja hogy nem tudja vagy húzza a száját vagy nem egyértelműen mondja h akarja a dolgot köztetek akkor mondd meg azt is hogy neked ez már kevés.. Szerintem jobbaz egyenes beszéd. Szerintem másfél év hosszú idő nemi élet nélkül, főleg egy fiúnak. Ha szeret akkor bevallja hogy hanyagol. De ha neki ennyire fontos a tanulás akkor nem értem minek van barátja ( meg ne haragudj)


lány vagyok

2014. nov. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
én 1 év után összeköltöztem barátommal, ugyanarra az egyetemre mentünk, szerintem ha valakik szeretik egymást, nem a kifogásokat keresik. Nem semmi, hogy ilyen kitartó vagy szex nélkül. barátnőd meg van elégedve magával testileg-lelkileg? lehet ez is az oka, hogy nem enged magához közelebb. 22L
2014. nov. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Meg persze es igen nagyon szeretem. Viszont most volt egy kis vitank abbol hogy hanyagl minket..talan nem egybol holnap kellenne felvetnem az otletet ?
2014. nov. 4. 22:32
 4/17 anonim ***** válasza:
próbáltál gondolom kezdeményezni szexuálisan, arra mit reagált? a fáradtságon kívül, mert ugye arra se lehet mindig fogni
2014. nov. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Olyankor hosszu petting a vege a ritka leheteges alkalmakon csak egyszr probaltam magat a szexet de akkor volt kimerult.utana mondta hogy attol hogy most nemm kivanta a szexet nem azt jellenti hogy maskor nem kivanna csk tenyleg faradt.
2014. nov. 4. 22:38
 6/17 anonim válasza:

Hanyagold te is. Próbáld meg. Ha nem veszi észre akkor break up...

Sajnálom de egy kapcsolat nem lehet egyoldalú...

2014. nov. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
elég zavaros ez az egész, meg nekem fura is, h ennyi idős fiú ennyi ideig bírja, papucs vagy? (NEM bunkóságból kérdem)
2014. nov. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

nem ertem.. en kb 5 honapja jartam baratommal, es annyira szerettuk egymast hogy mar komolyan azon gondolkodtunk hogy orulnenk egy pici babanak. 18 evesen. szoval ez h nem akar osszekoltozni veled, eleg gyanus.

ez a faradtsag meg tudod olyan, mi is hetente 1x talalkozunk pont mikor a leghosszabb napunk van es nem hanyagoljuk el egymast. ha faradtak vagyunk alszunk egyet, osszebujva. de szex, kozos furdes, filmezes, beszelgetes, ezekhez nem vagyunk soha faradtak. ha azok is vagyunk akkor sem halasztjuk el vagy valami. pedig en is mar kb hetente 2x irok zh-t de a szerelmemet akkor sem hanyagolom el.

18L

2014. nov. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szűz a barátnőd?


Egyébként csak azt tudom mondani, mint az előttem szólok. Igenis beszélj vele, hogy összeköltözzetek, találkozzatok, legyetek együtt, ha elutasító, akkor ne erőltesd tovább. Nekem azok alapján amit leírtál is az jön le, hogy csak kényelemből van veled. Persze ezt én nem tudhatom.

2014. nov. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

7-es

Nem papucs, csak megértő és toleráns. De ha értelmesen olvasnál rájönnél, hogy többek közt ez is zavarja már. -_-

2014. nov. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!