Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nehezen megy az ismerkedés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen megy az ismerkedés, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok.Tudom most mindenki azt fogja mondani hogy még fiatal vagyok ezekhez,viszont én úgy gondolom hamar meg kell alapozni a jövőmet.Arról lenne szó hogy volt egy barátom akivel 2 évig együtt voltunk és most szétváltak útjaink 3 hónapja.Szeretnék már megismerni valakit aki Nyíregyházán lakik,és továbblépni ezen az egészen.Viszont nem vagyok az az ismerkedős típus.ezért nehezen megy,főleg úgy hogy egy kicsit testesebb is vagyok(71kg).Tudnátok valami tanácsot adni hogyan ismerjek meg embereket társkereső nélkül?

16 / Lány



2015. febr. 28. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:

És miért baj, ha kicsit teltebb vagy? Nekem például tetszik, ha egy lány kicsit husisabb.


De hogy a kérdésre válaszoljak, légy olyan környezetben, ahol több a srác. Neked semmit nem kell tenned, majd ők körbeudvarolnak :) Például most hogy kiírtad a kérdést, és odaírtad hogy lány vagy, biztos rengetegen írnak privátot neked. A netes társkeresőkben kb 10-szer annyi a férfi, mint a nő


Csak vigyázz nagyon, mert ilyen helyeken mint itt elég sok az elmebeteg, akit jobb ha messziről elkerül az ember. Jobb ha óvatos leszel, bármit is mondanak

2015. febr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így van.

Kicsit husisabb lny=teltebb kerekebb falhatob mellek. :)

Mindenkinek kicsit a husisabb lány jön be.

csontokkal meg játszanak a kutyák.

19/F

2015. febr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!