Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan nem akarók tőle már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan nem akarók tőle már barátságot sem?

Figyelt kérdés
Sokáig csak több mint barátok voltunk egymás számára. Ő kiverte a f*rkam én meg kinyaltam de csak ennyi volt köztünk. Lényegében mindent meg beszéltünk és meg osztottunk egymással. Féltékenykedik ami természetes dolog , biztos a szexualitásból ered. De nem minden nőre egyformán féltékeny. Akit ő nem csíp és ha én ki kezdek , vele akkor el kezd hisztizni. Most viszont meg ismerkedtem , egy lánnyal aki nekem nagyon tetszik. Többet is el tudnák vele , képzelni akár egy párkapcsolatot. Annak akivel csak barátok , vagyunk tényleg jót akartam és nem meg bántani. Mondtam neki pettinget sem szeretnék , már tőle mert van egy lány és vele ismerkedem. (Anno kérdeztem tőle és csak több mint barátságot akar. Valamikor meg párkapcsolatot tőlem még ő sem tudja hogy mit.) Ő is szeretné hogy barátok maradjunk meg én először bele is mentem. De mikkor meg halottam tőle , hogy "Ő nem hozzád való , ő még kislány neked egy komolyabb nő kell". "Úgysem fog köztettek működni majd meg látód". Szépen mondtam neki hogy ezeket ha lehet ne építse belém. De egy folyamatosan hajtogatta a hülyeségeit. El kezdet velem egyezkedni hogy ha nem ismerkedek más nőkel szexben lehet köztünk több is. De ha merek ismerkedni , akkor meg öli magát. Itt fogtam magam és inkább , el indultam haza fele. Majd mikkor a kerítéshez értem , meztelenül ki mászott az erkélyre. Mondtam neki menjen be magának , vissza is ment. De el kezded kiabálni hogy gyere vissza , rendesen sikítozott mint akit gyilkolnak. Tényleg csak jót akartam neki , de ezek után már beszélgetni sem akarók vele. Ez már nem az első , ilyen kattant viselkedés volt tőle.

2015. febr. 27. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Szegény lány, szerintem teljesen beléd zúgott, csak nem meri bevallani... Azért szólja meg a többi lányt, hogy ne legyen senkid, és őt válaszd. De ezt nem döntheti el helyetted, elvégre, csak barátok vagytok elsősorban! Szóval szerintem nyugodtan megmondhatod neki, hogy ha ő szerelmes beléd, akkor ez így nem működhet tovább, és ezt meg kell értenie, hogy nem akarsz több lánnyal pettingelni.
2015. febr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát pedig ezt te hoztad magadra. A nőknek akár hogy is állnak a fejükre, kell az érzelmi biztonság.

A szex barátság az esetek többségében ezért meg is hal. A nő elkezd kötődni hozzád, nem mer magához láncolni, de ugyanúgy akar mintha járnátok. Már az első hisztinél ott kellett volna hagyni, ha már mindenáron akartad, hogy valaki megcirógassa a kis bajnokod. És lezárni. Nem barátság, nem jópofizás, elmenni.


Most örülj, ha nem fog rád szállni és elmarni minden nőt mellőled. (mert azért ez is benn van a női eszköztárba)


N

2015. febr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom és én tényleg nem ismerkednék , más nőkkel hogyha mi párkapcsolatban lennénk. Tudom nem minden a szex de ha lenne köztünk , akkor egyértelműen nem kéne más lány. Nekem is vannak azért , némi érzelmeim ehhez a lányhoz. Igazából látom rajta hogy szeret , csak ezek a dolgok mindig meg buknak az ágyban. Olyankor mindig azt hiszem hogy nem szeret. De tudom hogy köztünk , sajnos nem lehet szex ennek komoly okai vannak. Fúra az is és kicsit sem értem , de volt olyan nő akit le koptatott és volt olyan akit nem. Nem is tudom és nem is tudnám , meg érteni hogyan is működik ez a női agy.
2015. febr. 27. 11:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem hulyeseg mert nem hozzad valo ennyi mert tetszik mert baratkozott ved
2015. febr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ket hetnel tpovab es azt nem ertem h rz miatt ne baratkozzz vele te bolond vagy
2015. febr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fiu agy bonyolult
2015. febr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"De tudom hogy köztünk , sajnos nem lehet szex ennek komoly okai vannak. "


Milyen okok?

2015. febr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyet árulj el nekem: Ugyanarról a nőről írsz ki minden nap egy kérdést, vagy folyamatosan ilyen hülyéket fogsz ki?
2015. febr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hulye senki
2015. febr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs haRi
2015. febr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!