Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ötlet volt?

Figyelt kérdés

3 hónapja járok a barátommal, nagyon boldogok vagyunk és komolyan gondoljuk a kapcsolatunkat. Az én családom elég laza, röhögnek a társadalmi normákon, a formális, illedelmeskedő gesztusokon,a mának élnek inkább. A barátom szülei viszont ennél kötöttebbek, 1,5 hónap után meghívtak magukhoz vacsorázni, és azóta még 2-szer voltam náluk. "Cserébe" megbeszéltem a barátommal, hogy majd jöjjön át ő is, és a holnapot beszéltük meg, a szüleim most viszont nem értik, hogy mi értelme az egésznek, félnek, hogy ciki lesz ez a formális barátbemutatás, mert mindenki csak rágörcsöl, és úgysincs semmi beszédtémánk így négyesben. Szerintük jobb ezeket spontán intézni, pl ha véletlenül úgy alakul, találkoznak vele. Ezért már én is tartok tőle, mi lesz, én sem vagyok a társaság lelke, a szüleim és a barátom is visszahúzódóbb típus.

Rossz ötlet volt áthívni?



2015. febr. 27. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Max csendben vacsoráztok és kész.

De amúgy szerintem is jobb spontán, mint a tessék ő a barátom stb.....

Túl fogjátok élni, és még az is lehet hogy jól fog alakulni.

2015. febr. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

csak abban bízhatsz, h nem 10 fogásos kaja lesz :D

ne görcsöljél sztem, mert rosszabb lesz, hívj el engem, és eldumálok én a szüleiddel, meg a sráccal, és néha még téged is bevonlak egy kis meleg ételért. :) Ja, és majd befújom magam, h most ne legyek annyira büdös

2015. márc. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!