Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha párotok rátok rátok se nézne, napok óta, mert betegek vagytok?

Figyelt kérdés

Itthon fekszem 1 hete, influenzás vagyok. A párommal még külön élünk, meg se látogat, mert azt mondja fél, hogy elkapja...Nekem nagyon rosszul esik. Szüleimtől messze élek, azt megértem, hogy ők nem jönnek több száz kilométerről.

Én 22, ő 26, ha ez számít, 1,5 éve együtt.



2015. febr. 28. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hipohonder?
2015. febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Uh, az én barátom majdhogynem betegesen fél attól, hogy beteg lesz, így akkor se hajlandó a közelembe jönni, ha egy sima náthám van, amit lábon kihordok... Nem mondom, hogy nem bánt a helyzet, de cserébe naponta többször felhív, hogy hogyan vagyok, vegyen-e valamit a patikában stb, szóval távolról törődik velem, csak nehogy ő is elkapja :D

Elfogadtam az idő előrehaladtával, hogy neki ez az egyik hibája, de el tudom fogadni.

2015. febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látom ez nem furcsa másnak, csak nekem...
2015. febr. 28. 22:00
 4/6 Bekken'Bauer ***** válasza:

Jaaj :( istenem, jobbulást neked!! Hát ez nekemis rosszul esne legalább annyi hogy na átjön és mégha zsebkendőt tart a szája elé de legalább ott van.. meg istenem elkapja, jó influenza van de akkor is, én nemtudnám ezt csinálni,én a páromhoz akkor is mentem ha én voltam dög beteg meg láz, meg mikor ő beteg volt találkoztunk akkor is. Jóban rosszban együtt. Igy is úgyis elkapjuk egymástól. ha még kigyógyulsz is, egy ideig vírusgazda lehetsz. szóval lehet nem köhögsz nincs láz, aztán elcsattan egy csók másnap a párod torokfájásra panaszkodhat.. istenem ez nem kolera!

Én a kapcsolatért mindent megteszek, meg betegségben is kell megmutatni hogy na ki a legény,meg ki a besz@ri nyúl!

2015. febr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én elküldeném a halálba, már nem azért.


De ez nálunk nem opció, lázasan, betegen is egymáshoz bújunk, teát, levest főzünk... :)

2015. márc. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi is ugy vagyunk,mint itt a tobbiek. Tuzon,vízen át találkozunk,még ha fél lábbal is:DD Amikor én voltam beteg,akkoris ugyanugy csináltunk mindent. Amikor o volt beteg akkoris. Mivel ugye smároltunk is,ezért elkaptuk egymástol,így felváltva :DD Aztán a vége mi lett?? Mindketten egészségesek vagyunk,és happy end lett a vége :DDD

Jobbulást kívánok neked,és nem tudom nekem ilyen hihetetlen,mert mint egy válaszolo is írta,joban-roszban,betegségbe-egészségben...szoval nem tudom o h vélekedik errol,de hát mindenki más,o biztos máshogy fogja fel ezeket a dolgokat..csak az a baj,h nem veszi észre h neked ez mennyire rosszul esik://

2015. márc. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!