Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha betegek vagytok meglátogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha betegek vagytok meglátogat a párotok?

Figyelt kérdés
nagyon beteg vagyok, és mivel kollégista tök egyedül is. A szomszédomat ugyan meg tudtam kérni h menjen el nekem boltba, de senki nem fog nekem megfőzni. A barátom fél órára lakik. nagyon jól esne ha meglátogatna ,segítene nekem. De igaz h talán megfertőzném..szerintetek lehet ilyenre kérni vkit? rettenetesen magányos vagyok és nagyon rossz ez így betegen h mindent magamnak kell csinálni
2013. márc. 13. 16:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Az én párom kérés nélkül jön, legyek bármilyen beteg.

Mondd el ezt neki is, hogy nagyon rossz így neked egyedül.

Jobbulást!

2013. márc. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
Én pl. nem szeretem, ha meglátogatnak, mikor beteg vagyok. Főleg, hogy fertőző is... Tuti nem kérném meg rá. Inkább pihenj és foglald le magad. Nem hiszem, hogy pár napig nem találod fel magad.
2013. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

"A barátom fél órára lakik. nagyon jól esne ha meglátogatna ,segítene nekem."


No és ezt miért nem vele közlöd? Csak ahtékonyabb lenne, mint itt rinyálni!

2013. márc. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

2-es:

És ha majd élettársa vagy férje lesz, akkor zárja ki otthonról, amíg beteg?

2013. márc. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mikor a barátom nagyon beteg volt 39-40 fokos lázzal, átmentem hozzá, vittem neki levest, Algopyrint, ezt-azt. Viszont a gyógyszertárban lehet szájmaszkot venni kb. 50 Ft-ért, én abban voltam végig, nem volt puszi, csak ölelés. Mikor elbúcsúztunk, jól kezet is mostam. Nem lett semmi bajom. Szerintem vegyen egy szájmaszkot, és ne csókolózzatok, akkor nem lesz baj. Jobbulást!
2013. márc. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ha meg akarna látogatni már megtette, vagy legalábbis felajánlotta volna. Szerintem ha ő nem ajánlkozik és ne szólj neki, hacsak nem olyan állapotban vagy, hogy nem tudod magad ellátni.

Nálunk ilyen helyzet nem nagyon lehet, mert együtt élnünk, de amíg nem így volt, akkor azért ránéztünk a másikra, ha valami baja volt.

2013. márc. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Egy zacskós levest kb. annyi lenne megfőzni, mint itt pötyögni.
2013. márc. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

azt leszámítva h így az ágyban fekszem úgy meg ki kell kelnem elmenni a folyosó végén a konyhába. És nincs is levesporom.

De mindegy most nem az kérdés, nyilván túlélem. A barátom éppen dolgozik még, de meg fogom kérdezni. Titeket azért kérdeztelek h szerintetek ez mennyire önzőség ilyet kérni

2013. márc. 13. 18:41
 9/15 anonim ***** válasza:
15%
"És ha majd élettársa vagy férje lesz, akkor zárja ki otthonról, amíg beteg?" Sok a "talán" és a "ha". Majd ha eljut arra a szintre, hogy tudjon magának levest csinálni, ha már gépezni is képes, akkor várja el, hogy pesztrálják.
2013. márc. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
főztem egy levest ha épp érdekel. Gondolom ha beteg vagy neked is jól esik ha a barátod(már ha van) rádnéz, foglalkozik veled. Miután egész nap összeszorított fogakkal ülsz a szobádba és a fájdalomtól szenvedsz. Nem kívánom neked ezt az érzést, azelőtt nekem se volt soha
2013. márc. 13. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!