Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha elfelejtette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha elfelejtettem megbeszélni a barátommal, hogy hol találkozunk, és szegényke várt rám? Nagyon bűntudatom van, ez gáz

Figyelt kérdés
Általában hétköznaponként vonattal megyek a barátomhoz, hétvégenként pedig kocsival visz Apu. Ma úgy hozta a sors, hogy, bár hétfő van, Apu kitudott vinni. Említettem a barátomnak, hogy Apuval megyek ma orvoshoz délelőtt, stb..megbeszéltük, hogy mikor találkozunk, és ő arra gondolt, hogy vonattal megyek, én arra, hogy kocsival. Elvitt APu, és vártama házuk előtt, de mivel nem nyitott ajtót, lementünk az állomsára(közbe háromszor felhívtam, semmi). ott volt az állomáson, kiderült, hogy nem volt nála telefon. Nekem azóta ég a pofám...este még az eszembe is jutott, hogy lehet elfelejtettük megbeszélni mivel megyek. Bocsánatot kértem ezerszer, mondtam, hogy nagyon kellemetlenül érzem magamat, mondta, hogy nem haragszik, de nekem azóta ég a pofám..
2013. aug. 5. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:

mmm, jó erre nem hiszem hogy nagyon lehet mit válaszolni. Most már bevallottad hogy hibáztál, mehetsz nyugodtan.


..legalább ez majd most megerősíti a kapcsolatotok, és így még jobb lesz amikor majd újra találkoztok, meg majd kitudod engesztelni valamivel.

2013. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bizonyos szempontból oké, hogy ezt érzed, de próbálj magadnak megbocsátani, mindenki hibázhat, és nem vétettél nagyot, nem követtél el bűnt. Legközelebb azért jobban figyelj oda, ha lehet, most pedig ne görcsölj ezen.
2013. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

gondolj arra, hogy ő is hibázott, ha vitt volna magával telefont, akkor lehet, hogy nem kellett volna várnia rád...

ha ő megbocsátott, akkor meg tényleg tökmindegy

2013. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy ez mindkettőtök hibája ugyanúgy. Mert mindketten természetesnek vettétek, hogy a saját elgondolásotok szerint fogtok találkozni. Bár talán neked kellett volna mondani, hogy változás van, de ő meg nem vitt magával telefont, szóval.. mondom, szerintem egálban vagytok :)
2013. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hűűűdegáááz.

Tessék többször így találkozni, nincs ebben semmi kivetnivaló. A spontán dolgok a legjobbak. Ne égjen a pofád emiatt, senkinek sincs miért.

2013. aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönom a válaszokat, így már megnyugodtam! :) Igen, jók a spontán dolgok, csak szegény már midnenre gndolt, hogy mit kellene csinálnia: haza menni, várnia mégegy vonatot, elkérni a szoszédja telefonját(csak arról tudott volna hívni). EZért volt bűntudatom.:)

De már megnyugodtam!!

2013. aug. 5. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!