Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám elérni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni hogy belemenjen?

Figyelt kérdés
Barátommal 9 hónapja vagyunk együtt,17 vagyok ő 22 ,szerintem azért már itt az ideje hogy családnak bemutatni.a gond csak az hogy apám nagyon ellenzi,olyanokat mond hogy ha odaviszem ő elzavarja stb.(falusi,régimódi család)...azt mondta talán érettségi utána ami persze még másfél év.És a másik hogy a barátom felé ez nekem kínos ,hogy azt kell mondani hogy boccs nem jöhetsz be a házba.szerintetek mit csinálja?tippek?tapasztalatok?(előre is köszi)

2015. márc. 1. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha nem egy s..gfej lenne, hanem régimódi, akkor az első pillanattól kezdve kíváncsi lett volna rá, és vasárnaponként nálatok kéne ebédeljen a fiú. :)

Se anyukád, se a testvéreid, se nagymamád nem látta még?

2015. márc. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tul fiatalnak tart ahhoz, hogy a fiud bejarjon mikor csak akarod. Tudja, hogy 5 ev korkulonbseg is van? Szerintem apad attol fel, hogy majd azt akarjatok, hogy ott is aludjon.
2015. márc. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sehogy se vedd ra a szuleidet, nem akkatasnak csak nyoges lesz a vege. 9 honap meg nem a vilagvege, 17 eves vagy ami termeszetes hogy van 1 baratod, de a bemutatasal raersz, nem kestetek el semmi el sem. Fejezd be a sulit es ha meg akkor is egyutt lesztek akkor raersz bemutatni a szuleidnek is, akkor mar mondhatjuk azt hogy komoly kapcsolat mar tobb mint 2 eves kapcsolatrol lesz szo!

baratodnak viszont megkene ertenie ha annyira szeret, mert o 22 eves pasi, te viszony csak 17 eves vagy aki meg nem fejezte be a sulit.

most ha raeroszakolod a szuleidre hogy jajjj hagy jojon marnide ismerjetek meg mert nem hagy beken, neked ciki elutasitani,akkor eleve eroszakos emberkent fogjak megismerni, pozitiv oldalasem lesz igy mert kb akkor barmit raderoszakol!

2015. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tudják ki ő mert egy faluban lakunk (és ugye mindenki ismer mindenkit),mindenki látta már (pl az utcán sétáltunk,tesómékkal suliba talizott mert ott dolgozott,anyummal is talizott már)de nekem fontos hogy meglegyen az a bemutatom a családnak és bármikor átjöhet hozzánk dolog...és apámat ez olyan szinten nem érdekli ,sz@rik az egészre...és mostmár végképp nem tudom hogy mit tehetnék mert nagyon makacs és senkire sem hallgat
2015. márc. 1. 13:14
 5/10 A kérdező kommentje:
és persze az is rosszul esik hogy az összes barátnőmnek mehet a barátja mehet hozzájuk és a szüleikkel tök jól kijönnek.(de ez természetesen őt nem érdekli)
2015. márc. 1. 13:22
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Anyukád mit szól mindehhez? Nem tudom elképzelni, hogy a gyerekeim párjára ne lennék kíváncsi, ne jöhetnének hozzánk. Ha a férjem meg ekkora bunkó, akkor már rég el kellett volna tőle válni.
2015. márc. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
anyu igazából megengedné,és mindig mondom neki hogy próbálja győzködni apát...de nem sokat tesz érte "mert neki nagyon sok dolga van és nem ér rá erre "....
2015. márc. 1. 13:41
 8/10 anonim ***** válasza:

6 os mėg nem unjàtok ezt a vàlàst! Hogy mindenkinek ezt tudjàtok csak irni valjatok el, mar reg elkelet volna vàlni! Ezert van ennyi maganyos no a vilagban, mert egyszeruen nem lehet veletek egyutt elni! Minden pici dolgokert valast beadadni vagy javasolni!!!


Kerdezo, eljon annak is az idelye ne aggod tul lehet 18 evesen mar nem sok van hàtra es apukad megengedi😊 amikyen kemeny kivulrol apukad, belul oluyan gyönged

2015. márc. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És ha csak úgy mennétek, és bemutatkozna? Ha egy faluban laktok, akkor gondolom nagyjából ismerik apukádat is. Max a párod felkészíted rá, hogy ő ilyen, nem tehetsz róla. Tudom, nagyon ciki, amikor szégyenleni kell egy szülőt, de nem te tehetsz róla, hogy ilyen.


47%-os, te nagyon súlyos eset vagy, de itt ezt már nagyjából mindenki tudja szerintem.

2015. márc. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Félek hogy nagyon kínos helyzet alakulna ki, mint említettem olyannal fenyegetőzik hogy elzavarja, és tudom hogy képes rá
2015. márc. 1. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!