Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Reménytelen szerelemből lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelemből lehet valami?

Figyelt kérdés
Szeretem az osztálytársam tudja, de ő nem akar semmit. Órán ha nézem és rám néz elkapom a tekintetem. Nem is beszélünk. Szerintetek lehetne belőle valami vagy, hogy közeldjek?

2015. márc. 1. 13:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Még annyi ez az utólsó évünk jövőre már nem leszünk osztálytársak. Idén ballagunk és ez borzasztó.
2015. márc. 1. 13:58
 2/11 Borosta2 ***** válasza:
csapj a seggére és megtudod(sok helyen így fejezik ki a kedvelést és beválik.) de ha reménytelen akkor miért kérdezed?
2015. márc. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, de azért reménytelen, mert nem. :( De biztos, hogy reménytelen? Ha igen, jobb is lesz, hogy nem látod többé. Ha nem vagy benne biztos derítsd ki! :)
2015. márc. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De igen az nagyon jól tudom.
2015. márc. 1. 14:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Te fiú vagy,vagy lány?
2015. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lány.
2015. márc. 1. 14:44
 7/11 Borosta2 ***** válasza:
akkor tényleg csapj a seggére. 1 mert ebben a feminista világban csak ha egy ffi teszi ezt az zaklatás, 2 bevállalósnak fog tartani amit sokan kedvelnek 3 mert miért ne?
2015. márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szia :)

Velem ugyan ez a helyzet volt, még anno, és megmondom neked őszintén, ha csak rápillantasz az órán, és nem beszélgettek, akkor biztos, hogy nem lesz belőle semmi. Te pedig csak lelkileg omlasz össze.. :/ Én, tapasztalatból tanácsolom, hogy szólítsd le. Ne félj, végül is ő egy osztálytársad. Bármi lehet a téma az elején ( házi feladatok, nem érted a matekot, vagy segítene e a kémiában például, bármi :D ) és az a lényeg hogy nem mutasd ki hogy izgulsz. Aztán kialakul a beszélgetés. Hidd el, csak odamenni hozzá nehéz. Utána, hogy megtörtént az első szóváltás, menni fog :)

2015. márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak az a baj ő nagyon rossz tanuló úgyhogy inkább én segítenék neki, mint ő nekem. Én 4-es ő 1-2-es.
2015. márc. 2. 20:02
 10/11 anonim válasza:

Szia:)

Nekem is ez a z utolsó évem, sajna :( Nekem az osztály "alfahímje" tetszett meg .. :D Népszerű vagyok a suliban, az osztályban is, de semmi jelét nem adta, hogy érdeklődne irántam . Egyszer együtt voltunk hetesek ( örültem mint majom a farkának :DD ), elkezdtünk beszélgetni, ugye így egész héten, és láss csodát, azóta minden nap beszélünk suliban! Nem tudom, hogy mi lesz ebből, de már merek reménykedni is .. :) kezdeményezz Te, veszíteni nem fogsz semmit ;) beszélgetni bárkihez odamehetsz, anélkül hogy lenne bármi hátsó szándékot!

Majd ha lett valami írj :)

2015. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!