Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne kigyógyulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne kigyógyulni egy több éve tartó reménytelen szerelemből?

Figyelt kérdés

Az osztálytársamról van szó. Mondhatni, ő számomra a tökéletes pasi. Nagyon nagyon jóképű, jófej, kedves és érzékeny. A poén az, hogy az egyik legjobb barátom...Ami pedig még jobb, hogy 2 éve tartó nagyon jól működő kapcsolata van (amibe soha nem rondítanék bele). Nem vagyok állandóan belezúgva, van amikor szinte már meg is feledkezem róla, de épp most lett vége az osztálykirándulásnak. Ez nagyon megnehezítette a dolgom...Végig együtt lógtunk ugyanis. Annyit nevettünk, hogy az hihetetlen. Este átjött a szobánkba és leült mellém az ágyra. Aztán egyszercsak elaludt. Egymás mellett aludtunk...Újra belezúgtam és ez nagyon nagy baj. Ő hűséges a barátnőjéhez és imádja őt, ezért annak lehetőségét, hogy elhódítom tőle teljesen elvetettem.

Ki kellene gyógyulnom ebből a szerelemből, mert megkeseríti az életem. Többen szeretnének járni velem pillanatnyilag, de én nem tudok nyitni feléjük. Egyikük sem ez a pasi.

Hogyan lehetne elmulasztani ezt az érzelmet? Lehetőleg végleg!

18/L


2013. jún. 2. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát csak úgy hogyha megpróbálsz másokat is megismerni de ne őt keresd mert 2 egyforma ember nincsen. Legyél nyitott ismerkedj, nem baj ha úgy érzed nem fog menni..menj bulizni stb.ja és tisztázd le magadban a dolgot hogy ő csak egy barát semmi több és egy csomó jó pasi van a világon(nem magamra célzok;) ) és azok között 100% hogy találsz hozzád valót,csak hát a szerelem egy olyan érzés hogy csak 1embert látsz szépnek,épp ezért ismerkedj meg újakkal:)
2013. jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nálam is ez van csak fordítva :S van egy lány, aki nagyon színpatikus, de van pasija, próbáltam én is mással, de nem jött össze (én nem akartam)
2013. jún. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igyekszem nyitottabb lenni, de...
2013. jún. 4. 20:47
 4/4 anonim ***** válasza:
semmi de:P :)
2013. jún. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!