Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy viszonyulnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viszonyulnátok a párotokhoz ha kiderülne egy nagyon vallásos szervezet vagy szekta tagja lenne?

Figyelt kérdés

2015. márc. 1. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem még akkor is szakítanék vele, ha már szerelmes lennék belé. egyszerűen kiábrándítana. nem szeretem ha valaki korlátolt, és szűklátókörű
2015. márc. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elhagynám.
2015. márc. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A klasszikus keresztény egyházakkal nincs bajom. Ha kiderül azonban, hogy hitgyülis, mormon, jehova stb, az viszont azonnali szakító ok.
2015. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Otthagynám a f......
2015. márc. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez elég nagy nézetkülönbség lenne ahhoz, hogy gondolkodás nélkül ott hagyjam. Én semmilyen formában sem vagyok vallásos, az nem baj, ha valakinek néha eszébe jut a vallása, de ha már ilyen mértékben nyomatja, az nem hozzám való. Hagynám, hogy keressen olyat, aki hozzá hasonló elveket vall.
2015. márc. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Ha még együtt vagytok az is lehet hogy majd pont ő fog szakítani, mert te nem akarsz a vallásos szervezet tagja lenni. S ez lesz az ok.

2015. márc. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!