Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tehetném túl magam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andrea Henrietta kérdése:

Hogyan tehetném túl magam egy súlyos viszonzatlan szerelmen?

Figyelt kérdés

Voltam olyan naív és belementem egy olyan egyoldalú kapcsolatba, ahol a párom nem szerelmes belém, viszont én nagyon megszerettem őt, és sajnos jobb volt vele lenni még úgy is hogy tudtam nem szeret, mint egyedül. Viszont sokszor bánt meg, és nem tudom hogyan tehetném túl magam egy ilyen kapcsolaton. Tapasztalatból, nektek/ másoknak hogy sikerült? Mi segít ilyenkor továbblépni? Pillanatnyilag nagyon reménytelennek érzem magam (főleg hogy reményem sincs egy új vagy más kapcsolat kialakításának az esélyére), és sebezhetőnek is. Tudnátok tanácsot adni? Hálás lennék minden véleményért vagy meglátásért is.

22/L



2015. márc. 1. 14:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
De lehet, hogy fordítva, Szégyen és szeretet.
2015. márc. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Írnál nekünk valamit arról - amennyi ránk tartozik - , hogy miért nincs fiú a közeledben ?
2015. márc. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én még itthon lakok édesanyámmal, de az ő lakása is a közelben van. Vagy milyen közelségre gondoltál?
2015. márc. 1. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!