Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély az igaz szerelemre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély az igaz szerelemre, ha az ember havi másfél milliót keres?

Figyelt kérdés
Persze nem otthon... Eddig sajnos nem találtam meg azt, aki magamért, a jó szívemért, meg a két szép szememért szeretne. Rohadt sokat melóztam azon, hogy egy gyönyörű országban kereshessek sokezer itteni pénzt, de így meg gondolatom szerint óhatatlanul is pénzes gyíknak leszek titulálva, és pont azok a plázacicák ragadnak majd, akiket ki nem állhatok. Mekkora esélyem van még egy normális nőre szerintetek?

2015. febr. 28. 19:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Te vagy az Habony Árpád?
2015. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
62%
Másfél millióból szerintem sok szép nőt lehet bérelni. Az állandó társnak meg nem a pénz fog számítani, ott a személyiségeddel kellene villantanod.
2015. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
22%
jól nézel ki? mert ha nem akkor a pénzeddel csábítasz :D gáz helyzet,de élni kéne tudni vele.
2015. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
67%
Csak akkor mondd el, mutasd meg a gazdagságodat amikor már biztos vagy benne. :)
2015. febr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 opened paradise ***** válasza:
88%
Máris szeretlek! :D
2015. febr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
84%
Ne árulj el semmit az anyagi helyzetedtől ismerkedés elején, hanem csak akkor, ha látod, ha az adott lány/nő önmagadért kedvel.
2015. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
nem is nézek ki rosszul, sőt! Jól is főzök és még az ágyban sem vagyok rossz. Ezidáig nem jött össze a komoly kapcsolat sajnos, és félek, hogy eztán meg még nehezebb lesz olyat találnom, aki a szívemet szereti... :(
2015. febr. 28. 19:30
 8/32 lionnoil ***** válasza:
76%
ez lézer jànos!!
2015. febr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Borosta2 ***** válasza:
62%
nincs utald át az egészet nekem, ezt a terhet vállalom érted.
2015. febr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
nem tudom nem elárulni, mert hazudni meg nem akarok, semmiképp. A legutolsó kapcsolatom a hazudozás tette tönkre, és nem akarom a legkevésbé sem, hogy azt érezze a lány, amit én éreztem. Ha meg megkérdezi, hol dolgozok, és arra Svájc a válasz, akkor már el is mondtam mindent az anyagi helyzetemről...
2015. febr. 28. 19:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!