Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátommal egész jó a sex de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S.nikolett18 kérdése:

Barátommal egész jó a sex de neki hianyzik belöle a vadsag mit tegyek, tippek?

Figyelt kérdés
Énis jobban szeretem mikor kicsit durvàbb,vadabb a sex,szeretné ha kicsit kurvàs lennék,én ebbe benne is lennék,csak kicsit gàtlàsos vagyok,persze fejben mindig elképzelem mit hogy csinâlnék,de nem merem megvalósitani,mert mindig az van bennem,mit szólna,tetszene-e neki..csak erröl beszélni se nagyon merek vele,mert lehet furcsan reagalna.Mikor alkohol van bennem levetközöm a gatlasaim,es olyan vagyok amit szeretne,de nem ihatok előtte àllandoan...:)) kerlek segitsetek,tippekel,ötletekel. Elöre is köszönöm

2015. márc. 3. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
*vadszag
2015. márc. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mikor lovagolsz, akkor könnyen tudsz irányítani. Diktáld te a tempót, érteni fogja.
2015. márc. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
simán csak ne agyalj, ott menj vissza ősember/állat szintre agyilag, és megvan oldva :) hajrá, menni fog, kikapcsol agy, bár én nem vagyok csaj, de biztos ott is ki lehet kapcsolni, ha benned vannak :D
2015. márc. 4. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha az nem zavarja amit alkoholos állapotodban csinálsz vele,akkor miért ne tetszene neki?Amúgy is benne van a barátod is ezekben a dolgokban ha jól értem.De beszéddel sok mindent meg lehet oldani.Valószínűleg ő is örülni fog:)

Sok sikert!

2015. márc. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hàt nemtudom engem zavarna h a baratnöm cs ugy tudd feloldodni h iszik előtte:)):/
2015. márc. 4. 07:51
 6/10 anonim ***** válasza:

Épp azért kell józanul is megbeszélni.Az is Te vagy aki ittasan szexel csak akkor a gátlástalanabb vagy.

Ha a párod is kellőképpen nyílt(már pedig úgy tűnik,hogy az) akkor nincs miért aggódnod és sok,új élményben lesz még részetek.

Egy megfelelő pillanatban finoman tereld rá szót és menni fog az.

Tapasztalatból tudom :)

2015. márc. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak nincs ötletem,hogy hogyan hoznàm fel,és mit mondanék :):/
2015. márc. 4. 11:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Pl.a megfelelő pillanatban megkérdezed Tőle,hogy van e valamilyen vágya amit együtt megvalósíthattok.Utána már jöhet a Tied is :)De lehet egyezni is fog.
2015. márc. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hmm megpróbâlom majd :)
2015. márc. 4. 11:54
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk ez bevált,hogy beszélgettünk,irkáltunk egymásnak a titkolt vágyainkról.Így jobban kinyíltunk egymás felé.Azóta csak megkérdezem,hogy akkor éppen mire vágyik és már intézkedem is :)Igaz én kétszer annyi idős vagyok mint Te.

Sok sikert!

2015. márc. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!