Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly párkapcsolatnál mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly párkapcsolatnál mennyire számít nektek a párotok előélete?

Figyelt kérdés
Sok partnere volt vagy nem volt neki egy se, mennyire jeleskedett jól a tanulásban, milyen munkái voltak vagy voltak e, emberi kapcsolatokban hogy jeleskedett, stb. Ezek és hasonló dolgok mennyire számítanak?
2015. márc. 1. 11:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azért szeretem, mert éppen olyan, amilyennek lennie kell. Ha akar mesélhet róla. De akkor őszintén beszéljen róla.
2015. márc. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy meleg fiú mondta nekem még ezt évekkel ezelőtt.: Ezek alakították őt olyanná, amilyen most. Ha bármi másként alakult volna régebben az életében lehet, hogy most nem lennétek érdekesek, fontosak egymásnak. A személyiség az élet lenyomata.
2015. márc. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem számít. Valamilyen szinten be lehet jósolni, hogy velem milyen lesz. Ha kitartó, hűséges volt eddigi minden emberi kapcsolatában, akkor feltehetően ez velem is így lesz. Ha a legjobb barátait kibeszéli a háta mögött, megcsalta eddig az összes nőjét, meg még a szeretőket is megcsalta, akkor valószínűleg én sem bízhatok benne nagyon. Ha nem volt egy kapcsolata se, az bizonyos kor felett kezdene csak aggasztani. Még ha saját döntése is volt, és nem a körülmények hozták, szerintem egészséges ember annyira már nem válogat, hogy 35 évesen is szűz agglegény, akinek még sose volt barátnője.


Az iskolai teljesítményt vagy a munkát annyira nem követem, a munka fontos mondjuk, keressen vele és el tudja magát tartani, de azt leszámítva... Annak szerintem a párkapcsolathoz kevesebb köze van.

2015. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Partnerek számába csak annyiban számít, hogy ne legyen egy ordas nagy ri banc akit a fél város megdöntött.
2015. márc. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak annyira, hogy lehessen vele megjelenni bárhol anélkül, hogy mindenhol régi alkalmi partnerekkel futna össze.
2015. márc. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Számít, mert aki rib.anc, az is marad.
2015. márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem nem számít,amíg megvan a bizalom, h nem lép félre és kellek neki(és ez pedig azért,mert érezteti velem!!!)
2015. márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé számítanak ezek a dolgok. Sok mimdenre lehet következtetni ezekből az infókból. Ha 25 év felett nem volt még se kapcsolata, se.munkája, nincsenek barátai, abból már tudom hogy sok jóra ne számítsak...
2015. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Én is tudok párom zűrös, csajozós múltjáról. Négy éve ismerem, egy éve vagyunk együtt. Egy melegszívű, érzékeny, családcentrikus apa és társ.

(Van egy ötéves kisfia elző házasságából akit ő nevel)

Szóval lehet,hogy tényleg hálásnak kellene lennünk a múltnak, mert az tett olyanná amilyenek vagyunk?

2015. márc. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos, főleg, hogy őszintén beszéljen a legkényesebb részekről is.
2015. márc. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!