Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem legjobb barátok között?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem legjobb barátok között?

Figyelt kérdés

Kb 3 éve ismerem. Ö az egyik legjobb barátom (fiú, én lány vagyok).

Most voltunk egy baráti társasággal síelni és én vele voltam egy szobába meg az ö családjával. Reggel mikor felkeltünk de még az ágyba voltam meg ö is mindig nézett.

Sokat beszélgettünk, szinte mindent tudunk egymásról.

A síelésen is mindig eggyütt voltunk. Volt egyik este egy buli és akkor az ölembe is ült...

Aztán haza is velük mentem. Egymás mellet ültünk a kocsiba végig beszélgettünk, a vállamra hajtotta a fejét és úgy pihent vagy nézett engem. Mivel nekem nagyon kicsik a kezeim nagyon cukinak tartja öket és mindig azokat fogdossa és mondja hogy milyen cukik meg hogy neki kellenek.

Sajnos nem nagyon szoktunk hétközben beszélgetni mert neki nincs telója és elég messze lakik, facebookon meg nagyon szükszavú...

Nem tudom hogy csak nagyon fontos nekem vagy szerelmes is vagyok belé. Nem akarom hogy tönkre tegyem a barátságunkat... Ö érez irántam valamit szerintetek?

Ha mindketten érzünk egymás iránt valamit akkor érdemes megpróbálni? Semmi képp nem akarom elveszíteni, nagyon fontos nekem!!!



2015. márc. 4. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvalóan vibrál köztetek a levegő.

Egy nem sikerült párkapcsolat hamar tönkre tud tenni egy barátságot. Ugyanakkor a jó barátságból lehet örökké tartó szerelem és boldog házasság.

Vagy sikerül, vagy nem.... Az élet teli van kockázattal.

2015. márc. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nagyon aranyos történet, én szurkolok, h jó legyen. :)

sztem, ha igazi jó barátság, akkor nem tud tönkremenni akkor se, ha összejöttök, majd nem működik, legalábbis ezt gondolnám egy igazi jó barátságról, de ez persze két ember hozzáállásán, meg hülyeségein múlik, csak, ha elváltok esetlegesen, amit nem kívánok, akkor nagyon ne kövesd el sztem azt a hibát, h vagdalkoztok egymás rossz dolgaival, mert akkor tuti nem lesz barátság. vhogy fogd vissza magad, én ezt tanácsolom, de tényleg ezt vedd is figyelmen kívül, mert ilyen veletek ugyebár biztos nem történhet. :)

2015. márc. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!