Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy belém szeretett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy belém szeretett a legjobb barátom?

Figyelt kérdés
Mindig megölel és megpuszil. Pár napja náluk voltam és feküdtünk egymás mellett és mennie kellett volna edzésre (focizik) de hirtelen úgy döntött hogy inkább mégsem megy... Tetszem neki vagy ez csak ilyen fiús dolog és csak egyszerűen jól érzi magát velem?

2015. febr. 27. 16:29
 1/5 anonim válasza:
Ettől még nem biztos,hogy tetszel neki,lehet egyszerűen jól érzi magát vele. Nekem is van olyan barátom akivel nagyon egy húron pendülünk,sokat vagyok náluk, de mégsem nincs semmi közöttünk :)
2015. febr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze,én sem szeretném,hogy legyen,csak ez néha furcsa:D
2015. febr. 27. 16:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Valami vonzalom van irántad, ez több, mint baráti szimpátia. Most az a kérdés, hogy Te mit szeretnél; ha hagyod, hogy ezt csinálja, akkor passzívan hitegeted is kicsit, ami lehet, hogy neked tetszik.


Én is beleszerettem a kollégámba, igaz én el is mondtam neki, hogy szerelmes vagyok belé és vonzónak találom és járnék vele. Én szeretem ezeket tisztázni. Ő kitart a lányok mellett, de lelki társak lettünk, sőt már edzeni is voltunk együtt. Néha én is megsimogatom vagy megpuszilom a fejét. Ha nem megyek tovább általában hagyja, mert tudja, hogy nem csak bohóckodás amit érzek iránta.

Szerintem hagyjad, hogy puszilgasson és nézd meg meddig megy el veled kapcsolatban.

2015. febr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,ez a legrosszabb: hogy tudom hogy tudat alatt, de hitegetem... Köszönöm a válaszokat,hasznosak voltak,ment a zöld pacsi:) S továbbra is kiváncsi vagyok arra,hogy ti hogy látjátok ezt a helyzetet
2015. márc. 2. 18:01
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: A kérdés azonban az, hogy TE mit érzel iránta? Ezen sok múlik.
2015. márc. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!