Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ha heterók vagytok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha heterók vagytok, összejönnétek még lánnyal?

Figyelt kérdés
Mert én jártam,de nem hiszem hogy ettõl meleg lennék. Mert hát ez normális,nem? Vagy ha valaki nem leszbi,az SOHA semmilyen körülmény között nem szeret lányba?

2015. márc. 5. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
az biszex akkor.
2015. márc. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Soha, azért hetero...

Attól hogy nem vallod be még magadnak se, még vonzódsz a nőkhöz. Biszex lehetsz, ha a férfiak is érdekelnek. De ha csak a nők, akkor homo.

2015. márc. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
biszex vagy ezek szerint
2015. márc. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én összejönnék.

18/L

2015. márc. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha hetero, akkor nem...
2015. márc. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
szerintem létezik olyan, hogy egész életedben csak egy lány fogott meg, kitudja milyen különleges dolgot találtál benne anno. ha egyébként nem érzel nők iránt vonzalmat, sem érzelmileg, sem szexuálisan, akkor bátran tarthatod magad heteroszexuálisnak, bár ezen nem múlik semmi, hidd el
2015. márc. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerinted mitől hetero a hetero, ha nem attól, hogy csak az ellenkező nem érdekli? Akit mindkettő, azt hívják biszexnek, ennyi. Nincs ezzel az égvilágon semmi baj, de hülyeségeket ne beszélj már, kérlek.
2015. máj. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!