Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Írjak rá vagy nem? Hívjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak rá vagy nem? Hívjam fel? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 hónapja vagyunk együtt. Új munkahelye lett és rengeteget kell dolgoznia azt mondta nem tudja,hogy fog tudni időt szánni rám, de szeretne velem lenni. Ez a 3.nap hogy nem beszélünk mikor ezt kijelentette. Szeretem őt és nem akarom elveszíteni. Mit tegyek írjak rá hogy mi van? 3 nap az már elég sok gondolkodási idő nem???? Teljesen kivagyok most.. Ő meg össze van zavarodva / úgy hallottam /

2015. márc. 6. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi szerelmes, akkor nincs az a munkamennyiség, ami mellett ne tudna időt szakítani a szerelmére. Ez az igazság, sorry..
2015. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom...
2015. márc. 6. 18:55
 3/7 A kérdező kommentje:
De akkor most hogy kérdezzem meg tőle?? hogy akkor ennyi volt??
2015. márc. 6. 18:56
 4/7 anonim ***** válasza:
ne keresd ,ha akar valamit jelentkezni fog
2015. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
irtam neki. vége lett. most kivagyok de nagyon ... átbasztak :(( :'(
2015. márc. 6. 20:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Adott egy lány (18 éves), ez a lány múltkor mondta, hogy meló után tudna velem találkozni, de a busza csak este 9 órára ér haza, és még leakar zuhanyozni a randi előtt.


Este 10 órára mentem érte kocsival, és így már csak kocsikázni tudtunk, ill. elvittem egy játszótérre, ahol jókat bohóckodtunk, mert ugye vidéken lakunk, és semmi nem volt már nyitva, de tetszett neki. :)


Volt mindkettőnknek ideje eddig a másikra, mert megoldottuk... (F/22)

2015. márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De jo lehetett :) 😊
2015. márc. 9. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!