Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire lehet kiábrándító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet kiábrándító egy kapcsolatban, ha a lány mindig keresi a srácot?

Figyelt kérdés
Úgy értem azért a srácnak is van szabadideje, de szeretnék minél több időt vele tölteni/ beszélni, mert máskor nincs rá alkalmunk..

2015. márc. 7. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne kiábrándító? Én imádnám...


23/F

2015. márc. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben a lány arcára élveznék.
2015. márc. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Eléggé kiábrándítónak tartom. Szerencsére ez nem velem történt , hanem haverommal az alábbi eset.

Elmentünk kb. 3 óra hosszára meginni 1-2 sört mert 6 éve nem találkoztunk már. Az élettársa csak 3x kereste és megkérdezte mikor megy már haza. Na én már a 2. hívásnál hülyét kapnék.

A kérdésedre válaszolva:

Azért mert ő a párom/barátnőm, nem pedig a pót anyuci.

Szabad tér mindenkinek kell.

Keress más elfoglaltságot. Egyenlőre csak része vagy az életének, nem pedig maga az élete.

Ha meg részedről egyoldalúnak látszik a dolog kár erőltetni.

2015. márc. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem nem kapcsolat volt, de volt egy, vagyis kettő - azt hiszem - csaj, aki állandóan rajtam lógott fb-on, és láthatatlanná kellett tennem magam, mert már nagyon untam a semmit, kapcsolatban talán jobban elnézném, de azért ne legyen folyamatos sztem
2015. márc. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem ez teljesen ember függő.

Én nekem is volt jó néhány kapcsolatom, én azon romantikusabb ifjak közé tartozom, aki szereti ha egy lány állandó érdeklődést mutat iránta. Két éves kapcsolatom során sem tudott elkezdeni zavarni amikor a barátos nőm naponta többször is hívott csak, hogy "hallja a hangom vagy csak unatkozott". Az egy tök jó dolog ha állandóan keresed a lehetőséget, hogy vele lehess persze ezt nem biztos, hogy ő is olyan pozitívan értékeli mint én. :)

Lényeg, hogy találd meg az arany közép utat hagy neki saját teret, tarts egyensúlyt úgy, hogy neked is jó legyen.

2015. márc. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kérdező140 válasza:
Én örülnék neki
2015. jún. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!