Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat számit az anyagi helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat számit az anyagi helyzet a kapcsolat elején? Vagy már hosszabb kapcsolatban? 17/F

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a szüleim csodálatosak.

Mindig arra törekednek, hogy én és a testvérem legyünk az 1. helyen, majd aztán a többi. Nem vagyunk gazdagok, de szegényeknek sem nevezhetem,de lehetne jobb is. Még is mindent megkapunk. Szép cuccokat,telo, laptop, kirándulások, utazások stb.

És ezért igaz, hogy a látszat csal. Van egy lány akivel együt vagyok már 1,5 hónapja, és mivel koleszosok vagyunk mind ketten, majd nemsokára egy hétvégére eljön hozzám. De az ő anyagi helyzetük tudom, hogy nagyon jó,mert mondta nemrég egy közös ismerősünk.

Szoval az én megjelenésem azt mutatja, hogy nagyon gazdagok vagyunk. Lehet hogy nagy lesz az elvárása és mégsem azt kapja amire gondolt. Ebből baj bír lenni?

Mert nekem ez a lány nagyon fontos és nem akarom, hogy ilyen miatt veszitsem el. A lány 16 éves ha számit.

Mit javasoltok, mondjam el előtte neki, hogy mi a helyzet vagy majd ő meglátja, vagy várjak még egy kis időt és csak utána hivjam el?



2015. márc. 1. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem egy felszínes, pénzre hajtó lány, akkor nem fogja érdekelni. Gondolom a lakásotok is rendezett, tiszta, az meg hogy nincs 20 millió a bankban, nem rá tartozik. Ha normális színvonalon éltek, nem egy putriban, ahol még víz sincs bevezetve és kosz van mindenhol, akkor ebből nem lehet baj. Nem kell mondani neki erről semmit, ne agyald túl a dolgokat, mert látni fogja, hogy feszengsz miatta.
2015. márc. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek egymás családjáról, akkor megtudhatsz te is többet és neki is elmondhatod, hogy mi a helyzet és ha emiatt nem akar veled lenni, akkor örülj, mert könnyebben megszabadulsz tőle, amivel csak jól jársz.
2015. márc. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi idősen még nem számít a pénz egy párkapcsolatban.
2015. márc. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez akkor lenne igazi probléma ha mondjuk öt évvel idősebbek lennétek... Egyébént meg nem a gazdag lányok nézik le a szegényebb srácokat, hanem épp a szegény lányok.
2015. márc. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Egyébént meg nem a gazdag lányok nézik le a szegényebb srácokat, hanem épp a szegény lányok."

Ez tök igaz egyébként!

Lányként gazdagabb család sarjának lenni, inkább feszengés, mert a srácok kínosan érezhetik magukat, hogy nem ők vannak jobb anyagi körülmények között.

2015. márc. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Persze, hogy nem egy koszfészekben élek....rendezett és tiszta,minden oké....csak arra akartam utalni, hogy ők még is jobban állnak.

De ha már ti igy gondoljátok akkor elhiszem, köszönöm :)

2015. márc. 1. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!