Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy nem?

Figyelt kérdés
16/L Tegnap voltam bulizni..Ez volt 3 hete az elso hogy feljottem.. Aztan volt ott egy fiu akit mar gyerekkorom ota ismerek, mert batyam legjobb haverja volt szoval egesz nap nalunk logott..Csak ahogy tesom kulfoldre ment tanulni es mar nem jart hozzank igy mar nem is voltam vele ense joba csak ilyen koszonoviszonyban. Es hat tegnap tancoltunk es kert hogy csokoljam meg de en megraztam a fejem. Erre o csokolt meg.. Aztan egesz este ez ment majd kimentunk cigizni szinten ez ment... Aztan gazaindultunk .. Baratnom az o haverjaval en meg vele.. O kozel lakik a szorakozohelyhez igy mikor a hazukhoz ertunk o ment volna de meg ez elott kezenfogva mentunk meg csokoloztunk ... Aztan latta rajtam hogy fazok igy ideadta a kabatjat.. Ennyi lenne azota face en beszelunk es ugye holnap vissza viszem a kabatjat... Nekem igazabol nagyon bejon.. Jol is nez ki vicces aranyos kedves... Alompasi... Tenyleg lehetne 1000 baratnoje de o hozzam jott oda.. Es szoval nem tudom mit kene neki mondanom mikor vissza adom a kabatjat.. Vagy neki ez csak egy kaland volt es semmi erzese nincs felem..? Szerintetek?

#fiú #esély #szerelem #aranyos #legjobb pali intheworld
2015. márc. 8. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
este 10kor ilyen hosszú üzenet szerinted bárki elolvassa?
2015. márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hat ha mar ilyen ertelmes valaszra volt idod el is olvashatnad... De te tudod!:D
2015. márc. 8. 22:33
 3/9 anonim ***** válasza:

legjobb pali intheworld haha....:DDDD

A jó palik nem kérnek meg egy lányt, hogy csókolja meg. Milyen dolog már ez:D ?

2015. márc. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem jutott mas az eszembe x'd de en sem ertek semmit:'( nagyon remelem nem kaland volt mer akkor rossz ajton kopogtatott.. Mar ott tartok hogy holnap hozzavagom a kabatjat.vagy teszek egy tojast a zsebebe..
2015. márc. 8. 22:37
 5/9 anonim ***** válasza:
A fiúkon lehetetlen dolog kiigazodni :/ ok ugyanezt mondják rólunk :) hát itt most 2 lehetőség van : vagy tetszel neki, vagy pedig csak játszott, és eközül a két lehetőség közül csak a FIÚ(D) tudja a választ :) Sok sikert, és írd meg mi lett :)
2015. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A tojás nagyon nagy :'DD
2015. márc. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jól mondod! Ne is hagyd, hogy kaland legyél neki! Ne hagyd, hogy játszon veled! De az is lehet, hogy komolyan gondolja.
2015. márc. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm emberek halam uldoz titeket.. De meg lehet irni valaszt nyugodtan mert elegge beleeltem magam ebbe most.. Nem nagyon volt sose lanyokkal ugy hogy csokolozott volna .. Vagyis nem lattam.. De az a durva hogy egyik baratnombe olyan szerelmes volt 2 honapja hogy en vigasztaltam anno' .. Es meg sirt is... Szoval nem egy bunko faszra kell gondolni !:D
2015. márc. 8. 22:45
 9/9 anonim válasza:
szerintem sok esély de lehet hogy sok csajt akar és te vagy az egyik! mondatot jobban és ékezettel kéne leírni! már bocsii de jó értelemben.
2015. márc. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!